Szukaj firmy


ООО'Синкохэрен'

Informacje ogólne

Pekin Sincoheren rozwoju Science & Technology Co Ltd jest największym i najbliższej zawodowej hi-tech dla producenta sprzętu medycznego i estetyczne integracji badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usług. Przedstawiamy stale zaawansowanych technologii z Ameryki, Niemiec etc westem krajów, w połączeniu z produkcji chiński korzyści Tages-, obecnie mamy LASEROWE, IPL, RF, LED i kształtowanie jakości hi-seria urządzeń. Naszych urządzeń ciągnięcia dystrybutorów itp serii Hi-jakości i przystępnych cenowo urządzeń i interes użytkowników końcowych z krajów całego świata i są sprzedawane do Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Oceanii, Azji itp krajów.

Nasza zasada jest umieścić high-tech jako podstawa umieścić stabilnej jakości naszych target.very popularne w zamorski rynków i wściekle korzystają dystrybutorów i użytkowników końcowych na całym świecie.

Naszą dewizą jest "poddane high-tech jako podstawa umieścić stabilnej jakości naszych docelowych.

Będziemy wykorzystywać zaawansowane produkcji i zarządzania, przeszedł ISO9001: 2000 oraz ISO13485: 2003. W celu dalszego optn międzynarodowego biznesu, poprawić stale produktów w celu osiągnięcia standardów intemational i dostałem Znak CE dla naszych IPL, LED i urządzeń laserowych. Staramy się stosować do FDA i akceptowane przez naszych urządzeń i lekarze dermatolodzy na całym świecie. Jako rozszerzenie naszej fabryki i zespołów R & D, nie tylko promować naszą własną marką serii urządzeń, ale również ofertę OEM i ODM usług dla krajowych i zamorski dużych dystrybutorów.