Szukaj firmy


e-promo wagi profesjonalne

Informacje ogólne

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wag profesjonalnych:

Profesjonalne WAGI MAGAZYNOWE, zapewniające rzetelny pomiar i kontrolę dostaw, sprzedaży oraz surowców wykorzystywanych w procesie produkcji.

WAGI PALETOWE - mobilne wagi przystosowane do ważenia palet, w wersji malowanej proszkowo oraz nierdzewnej.

WAGI POMOSTOWE (platformowe) - solidne wagi do ustawienia naziemnego oraz zabudowy w posadzce, w wersji malowanej oraz nierdzewnej.

WAGI KOMPAKTOWE - małe stołowe wagi posiadające funkcje liczenia.

WAGI STOŁOWE - kompletne wagi stołowe w wykonaniu standardowym i nierdzewnym, wagi dostępne od nośności 6kg do 500kg.

WAGI DO WAŻENIA PACZEK I LISTÓW - proste i tanie wagi do ważenia paczek i listów, możliwość zasilania przez baterie.

WAGI HAKOWE - w komplecie z hakiem i zawieszeniem, w wersji legalizowanej lub technologicznej, wagi dostępne od nośności 300kg do 100T.

WÓZKI PALETOWE Z WAGĄ- mobilne i precyzyjne ważenie na wózku paletowym, wagi dostępne w wykonaniu standardowym, nierdzewnym oraz do strefy EX, wagi dostępne od nośności 600kg do 3.000kg.

Profesjonalne WAGI LABORATORYJNE, uznanej firmy Sartorius, gwarantujące najwyższy standard wykonania, dokładność ważenia oraz niezawodność działania przez lata:

SERIA ACCULAB - produkt grupy Sartorius, łączący w sobie eleganckie wykonanie oraz ekonomiczną cenę. wagi dostępne od nośności 65g do 200kg.

SARTORIUS SERIA TALENT - łatwe w użyciu wagi laboratoryjne, dostępne w czterech różnych wykonaniach, wszystkie z możliwością wyposażenia w alternatywne zasilanie z baterii umożliwiające użycie wagi w każdym miejscu. wagi dostępne od nośności 60g do 12.000g.

SARTORIUS SERIA EXTEND - profesjonalna technologia ważenia, zaprojektowana do efektywnego i częstego użytku w codziennej pracy laboratoryjnej, wagi dostępne w wersjach z wbudowanym odważnikiem kalibracyjnym i bez. wagi dostępne od nośności 120g do 8.200g.

SARTORIUS SERIA CP - wyjątkowo precyzyjne oraz odporne wagi dostępne w 29 modelach. Wyposażone w funkcję isoCAL, automatycznie przeprowadzającą wewnętrzną kalibrację wagi przy zmianie temperatury otoczenia o zadaną wcześniej wartość. wagi dostępne od nośności 2g do 34.000g.

Profesjonalne WAGI MEDYCZNE, do szpitali, gabinetów lekarskich i położniczych, również do użytku domowego. Wyprodukowane w Unii Europejskiej, mają 24 miesięczną gwarancję. Wykonane precyzyjnie z bezpiecznych materiałów, eleganckie i ergonomiczne charakteryzują się prostotą obsługi i dokładnością pomiarów.

WAGI DLA NIEMOWLĄT- lekkie i łatwe w obsłudze wagi dla niemowląt, dostępne w wersjach standardowych oraz składanych, przystosowanych do częstego przenoszenia.

WAGI FITNESS, dla fitness, wellness i spa - idealne rozwiązanie dla klubów fitness, siłowni, hoteli, wellnes/spa, aptek czy punktów poradnictwa żywienowego, chcących zapewnić swoim Klientom dodatkowe informacje dotyczące jego zdrowia. Wagi umożliwiają pomiar masy ciała, wzrostu, wyliczenia wskaźnika BMI czy proporcje tłuszczu i wody w ciele.

WAGI DLA OŚRODKÓW MEDYCZNYCH - szeroki wachlarz produktów przeznaczonych dla lekarzy, ośrodków zdrowia, szpitali. W dziale znajdą Państwo zarówno małe przenośne wagi dla lekarzy jak również specjalistyczne wagi do ważenia łóżek szpitalnych, wózki inwalidzkie oraz krzesła z wagą jak również zaawansowaną wagę umożliwiającą analizę stanu kostnego i mięśniowego.