3 LATA GWARANCJI NA 30 LECIE SANPLAST SA

2013-07-17

Od 1983r. firma Sanplast SA sukcesywnie budowała swoją pozycję, aby w 2013r. już jako ekspert w dziedzinie kąpieli świętować swoje 30-lecie! Dzięki temu wyjątkowemu wydarzeniu, wszyscy zwolennicy prysznicowych przyjemności mogą korzystać z atrakcyjnej promocji.

Z dniem pierwszego czerwca br. ruszyła wyjątkowa promocja na kabiny prysznicowe serii TX firmy Sanplast SA. Przez cztery miesiące wszystkie modele kabin dostępne w tej serii, będzie można nabyć z 3 letnią gwarancją!

W ofercie promocyjnej znalazły się popularne, narożne półokrągłe, kwadratowe, a także prostokątne i asymetryczne kabiny prysznicowe serii TX. Szeroka oferta produktów tej linii przypadnie do gustu wielbicielom prysznicowych przyjemności, dla których poza ciekawym wyglądem, liczy się także wysoka jakość i komfort kąpieli. Konstrukcja kabin tej linii została dopracowana tak, aby tworzyć funkcjonalną, solidną i ciekawą wizualnie całość.

Promocja obejmuje wszystkie rodzaje kabin prysznicowy serii TX, dostępne w różnych kolorach profili, a także w 4 wzorach szyb: CORA, W0, GREY i z sitodrukiem W15 lub W14.
Warunkiem udziału w promocji jest udokumentowany fakturą VAT lub paragonem fiskalnym, zakup produktu, zgłoszenie zakupu drogą mailową na adres: 30lat@sanplast.pl lub pocztą tradycyjną na adres firmy. Zgłoszenia należy jednak dokonać w terminie nie późniejszym, niż 14 dni od daty zakupu produktu.

Promocja potrwa do końca września 2013 roku.
Więcej informacji na temat promocji znajduje się na stronie:http://www.sanplast.pl/promocje/czytaj/30-lat-minelo-jak-jeden-dzien/

Źródło: AchA PR

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!