A-CERUMEN – tak na ucho…

2010-06-29

A-cerumen to nowoczesny preparat do higieny uszu, dostępny w aptekach bez recepty. Całkowicie rozpuszcza zalegającą woskowinę uszną i zapobiega jej ponownemu gromadzeniu się. Nie wymaga płukania uszu, a dzięki stosunkowo gęstej konsystencji nie wylewa się z uszu.

A-cerumen jest dostępny w wygodnych i higienicznych ampułkach ze specjalną zatyczką, co pozwala na ponowne użycie ampułki do 24 godz. od jej otwarcia. Preparat jest polecany dla dorosłych oraz dzieci powyżej 30. miesiąca życia. Przed zastosowaniem u niemowląt i małych dzieci należy zasięgnąć porady lekarza.

Słuch, obok wzroku, jest podstawowym zmysłem umożliwiającym komunikację z otoczeniem. Jego dobra kondycja zależy od wielu czynników. Niebagatelną rolę odgrywa odpowiednia higiena narządu słuchu, czyli uszu. Laryngolodzy informują, że nie przywiązujemy do niej wystarczającej wagi lub robimy to w nieodpowiedni sposób – patyczkami higienicznymi, które zamiast czyścić ucho przesuwają woskowinę w jego głąb i mogą nawet uszkodzić błonę bębenkową. Bezpieczną higienę uszu umożliwia A-cerumen - łagodna, wodno-tłuszczowa emulsja. Preparat swoje skuteczne działanie zawdzięcza unikatowej formule, zwłaszcza aktywnym związkom, takim jak: dobrze tolerowany przez skórę zhydrolizowany kolagen o doskonałych właściwościach czyszczących, środki powierzchniowo czynne, łagodnie oczyszczające przewód słuchowy zewnętrzny oraz trietanoloamina, która zapobiega pęcznieniu roztworu hydrolizatu. Regularne używanie A-cerumenu jest gwarancją prawidłowej higieny ucha, która jest równie ważna jak np. pielęgnacja jamy ustnej i powinna stać się stałym elementem codziennej higieny ciała.

Preparat A-cerumen:
- całkowicie rozpuszcza woskowinę bez konieczności płukania uszu – po zastosowaniu preparatu należy jedynie wpuścić do ucha kilka kropli soli fizjologicznej lub zwykłej
wody o temperaturze ciała i odczekać do samoistnego oczyszczenia przewodu słuchowego,
- przy cotygodniowym stosowaniu zapobiega gromadzeniu się woskowiny,
- dzięki stosunkowo gęstej konsystencji nie wylewa się z uszu,
- posiada jednorazowe, higieniczne opakowanie.

A-cerumen jest dostępny w aptekach, bez recepty
Opakowanie zawiera 4 ampułki x 2 ml
Cena: ok. 11,90 zł

Producent: Laboratoires Gilbert, Francja


Zdrowie i uroda

2013-07-29 13:33:27 | Komentarze: 0

Mama i maluch w formie – trenerka radzi, jak pogodzić aktywny styl życia z macierzyństwem

Ciąża jest pięknym okresem w życiu kobiety. Oczekiwanie, a następnie przyjście na świat małego człowieka zmienia wszystko. Jednak oprócz życiowych zmian niesie często ze sobą również zmiany w organizmie i wyglądzie ciała kobiety. Po porodzie warto szybko zabrać się za siebie – im późniejszy start tym dłuższe oczekiwanie na zadowalające efekty. Drogie mamy – koniec tłumaczenia się brakiem czasu. Jak szybko wrócić do formy i jak mogą pomóc w tym zabawy z dzieckiem? Na te i inne pytanie odpowiada Agnieszka Bajer-Ciszewska, trenerka fitness i specjalista ds. żywienia.

Diagnostyka obrazowa w Polsce - czym się kierować przy wyborze najlepszej placówki?

Ochrona przeciwsłoneczna Iwostin Solecrin

PANTHENOL SKINHELP® - Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach

Rusza autorski projekt Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział Warszawa – „Modnie być sobą!”

Jak szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów?

Regeneracja to pestka!

Zdrowie z głębi natury

MAGNOLIA I KASZMIR DLA SKÓRY Kuracja oczyszczająca i relaks w jednym

Krem Pilarix - nowość na rynku