Bakalie marki KRESTO – idealne na każdą okazję

2012-12-05

Bakalie kojarzą nam się zazwyczaj z okresem świątecznym. Dwa razy w roku, na Wielkanoc i Wigilię zaopatrujemy się w ich ogromne ilości. Bakalie warto jednak spożywać codziennie, stanowią bowiem cenne źródło wartości odżywczych, jak i dietetyczną alternatywę dla słodyczy. Ogromny wybór spośród Bakalii marki KRESTO pozwoli cieszyć się ich smakiem 365 dni w roku.

Bakalie od lat goszczą na naszych świątecznych stołach. Pachnący, świeżo upieczony piernik z domieszką włoskich orzechów, makowiec z rodzynkami, czy też jedyna w swoim rodzaju kutia to charakterystyczne wigilijne przysmaki. Warto jednak pamiętać,
iż bakalie oprócz zastosowań kulinarnych posiadają także liczne walory zdrowotne. Najwyższej jakości bakalie marki KRESTO są tego najlepszym przykładem.

Na zdrowie!

W skład linii KRESTO wchodzą Orzechy laskowe, Orzechy włoskie, Migdały, Wiórki kokosowe, Morele, Śliwki, Żurawina, Rodzynki zwykłe i Jumbo. Starannie wyselekcjonowane, stanowią one doskonały element odpowiednio zbilansowanej diety, dostarczając naszemu organizmowi wartościowych składników odżywczych. Suszone owoce, w postaci Morel, Śliwek, Żurawiny
i Rodzynek, uzupełniają niedobory witamin i mikroelementów, a także zapewniają dobrą kondycję. Produkty te nabierają szczególnego znaczenia w okresie jesienno-zimowym oraz wczesno-wiosennym, kiedy to trudno o zakup naturalnych, świeżych owoców. Orzechy z kolei, zarówno laskowe jak i włoskie, zaliczane są do grona produktów skutecznie zapobiegających chorobom serca. Co więcej, pomagają one zwalczyć stany depresyjne, pobudzają pracę mózgu i poprawiają stan naszej skóry. O migdałach natomiast pisano już w Starym Testamencie. Ten niezwykły przysmak, nazywany potocznie „smacznym lekarstwem”, jest skarbnicą wapnia, białka, witaminy młodości i wielu innych mikroelementów, odpowiadających za prawidłowy rozwój naszego organizmu. Tymczasem, kuszące białe wiórki kokosowe to oprócz pięknej dekoracji, źródło wapnia i żelaza. Są one szczególnie istotne w diecie wegetariańskiej.

Rano, wieczór i w południe

Bakalie bardzo często towarzyszą nam podczas pieczenia ciast. Czy to z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy po prostu urodzin lub spotkań w gronie znajomych, receptur na bakaliowe przysmaki znaleźć można bardzo wiele. Warto jednak pamiętać, że bakalie nie muszą być jedynie dodatkiem wysokokalorycznych słodkości. Suszone owoce, jak np. Morele, Śliwki, Żurawina i Rodzynki sygnowane marką KRESTO, to świetna alternatywa dla słodyczy i chipsów. Dodane do owsianki stanowią pyszną propozycję odżywczego i dietetycznego śniadania, niezawierającego pustych i zbędnych kalorii. Garstka suszonych owoców to także zdrowa przekąska dla osób uprawiających sport. Zalecane jest bowiem spożycie tego typu bakalii tuż po wysiłku fizycznym. Orzechy i migdały to z kolei najlepsi przyjaciele studentów i osób wykonujących pracę intelektualną. Pyszne i zdrowe przysmaki pozwolą nam bowiem przezwyciężyć znużenie i pomóc skoncentrować się na pracy. Orzechy laskowe i włoskie doskonale sprawdzą się także w roli towarzysza imprez, czy kompana leniwego odpoczynku przed telewizorem.

Odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa dobrego samopoczucia i wyglądu. Dbając o linię, należy jednak pamiętać o dostarczaniu naszemu organizmowi niezbędnych witamin
i mikroelementów. Bakalie marki KRESTO to sposób na bardzo zdrową i szybką przekąskę, bogatą zarówno w wartości odżywcze, jak i smakowe.

Bakalie marki KRESTO:

Orzechy laskowe marki Kresto
Masa netto: 100g
Cena brutto: 4,99
Inne dostępne gramatury:, 200 g, 500 g, 1000g

Orzechy włoskie marki Kresto
Masa netto: 500 g
Cena brutto: 28, 69 zł
Inne Dostępne gramatury:, 100 g, 200 g, 1000 g

Migdały marki KRESTO
Masa netto: 500 g
Cena brutto: 19, 59 zł
Inne Dostępne gramatury:, 100 g, 200 g, 500 g, 1000 g

Migdał blanszowane marki KRESTO
Masa netto: 100 g
Cena brutto: 4, 99 zł.

Migdały płatki marki KRESTO
Masa netto: 150 g
Cena brutto: 6, 99 zł.
Inne Dostępne gramatury: 1000 g

Migdały słupki marki KRESTO
Masa netto: 100 g
Cena brutto: 4, 99 zł.

Migdały krojone marki KRESTO
Masa netto: 100 g
Cena brutto: 5, 69 zł.

Rodzynki marki KRESTO
Masa netto: 500 g
Cena brutto: 8, 59 zł
Inne Dostępne gramatury: 100 g, 200 g, 1000 g

Rodzynki Jumbo marki KRESTO
Masa netto: 500 g
Cena brutto: 8, 99 zł
Inne Dostępne gramatury: 200 g

Morele suszone marki KRESTO
Masa netto: 500 g
Cena brutto:10,99
Inne Dostępne gramatury: 100 g, 200 g

Śliwki suszone marki KRESTO
Masa netto: 200 g
Cena brutto: 3, 89 zł.
Inne Dostępne gramatury: 100 g, 500 g

Żurawina marki KRESTO
Masa netto: 500 g
Cena brutto: 17, 99 zł.
Inne Dostępne gramatury: 200 g

Wiórki kokosowe marki KRESTO
Masa netto: 200 g
Cena brutto: 2,99
Inne Dostępne gramatury: 100 g, 750 g

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma VOG Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.
VOG Polska Sp. z o.o.
ul.Przemysłowa 8
96-100 Skierniewice
www.vog.pl
Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!