Baza pod cienie SHADOW BASE - Trwały, nasycony kolorami makijaż oka

2012-01-13

Najnowszą propozycją INGRID COSMETICS jest baza pod cienie SHADOW BASE. Pomaga ona utrwalić make up powiek, jak również wydobyć większą intensywność koloru nakładanych cieni. Baza zawiera m.in.: olej z oliwek, który zapewnia nawilżenie oraz witaminę E znaną z doskonałego wpływu na kondycję skóry. Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji umożliwia równomierną, delikatną aplikację.

Efektowny make up oczu, wykonany odpowiednio dobranymi do typu urody cieniami, to niezwykle istotny akcent, współtworzący modny, atrakcyjny wizerunek nowoczesnej kobiety. Niestety, nawet przy zastosowaniu cieni wysokiej jakości, po kilku godzinach makijaż oczu traci niekiedy swoją świeżość i intensywność barw. Aby temu zapobiegać, warto stosować bazę pod cienie - kosmetyk szczególnie popularny i doceniany przez zawodowych makijażystów.

Baza pod cienie SHADOW BASE marki INGRID COSMETICS wydatnie wydłuża trwałość makijażu – wygładza powierzchnię powieki i ułatwia nakładanie cieni. Dzięki jej użyciu, makijaż zachowuje swą intensywność i idealny wygląd przez wiele godzin. Kolory nałożonych cieni stają się też bardziej nasycone, a cienie nie osypują się i nie zbierają w załamaniach powiek. Baza jest wydajna, wygodna i łatwa w użyciu. Łatwo rozprowadza się na powierzchni powieki i idealnie do niej przylega. Doskonale nadaje się do aplikacji zarówno pod cienie sypkie, jak i prasowane.

Bazę pod cienie SHADOW BASE marki INGRID COSMETICS można nabyć w drogeriach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na stronie www.veronavpp.eu
Producentem jest firma VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL.


Cena ok.: 9 zł (poj. 6,5 g)

Zdrowie i uroda

2013-07-29 13:33:27 | Komentarze: 0

Mama i maluch w formie – trenerka radzi, jak pogodzić aktywny styl życia z macierzyństwem

Ciąża jest pięknym okresem w życiu kobiety. Oczekiwanie, a następnie przyjście na świat małego człowieka zmienia wszystko. Jednak oprócz życiowych zmian niesie często ze sobą również zmiany w organizmie i wyglądzie ciała kobiety. Po porodzie warto szybko zabrać się za siebie – im późniejszy start tym dłuższe oczekiwanie na zadowalające efekty. Drogie mamy – koniec tłumaczenia się brakiem czasu. Jak szybko wrócić do formy i jak mogą pomóc w tym zabawy z dzieckiem? Na te i inne pytanie odpowiada Agnieszka Bajer-Ciszewska, trenerka fitness i specjalista ds. żywienia.

Diagnostyka obrazowa w Polsce - czym się kierować przy wyborze najlepszej placówki?

Ochrona przeciwsłoneczna Iwostin Solecrin

PANTHENOL SKINHELP® - Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach

Rusza autorski projekt Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział Warszawa – „Modnie być sobą!”

Jak szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów?

Regeneracja to pestka!

Zdrowie z głębi natury

MAGNOLIA I KASZMIR DLA SKÓRY Kuracja oczyszczająca i relaks w jednym

Krem Pilarix - nowość na rynku