Brodzik Olympic Plus - Mocny akcent w Twojej łazience

2010-11-05

Marka Novellini rozszerza popularną kolekcję brodzików Olympic. Nowość stanowi niezwykle elegancki, czarny, matowy brodzik z efektem antracytu. Olympic Plus to oryginalna propozycja, która doda charakteru każdej nowoczesnej łazience.

Olympic Plus to idealny produkt dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań do łazienek. Propozycja Novellini to minimalistyczna, geometryczna forma wykonana z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Jedyny detal stanowi estetyczny metalowy odpływ. Brodzik jest dostępny w standardowej bieli oraz oryginalnej czerni. Wersja biała jest uniwersalna, idealnie wkomponuje się we wnętrze każdej łazienki. Dzięki czarnej wersji łazienka może zyskać mocny, luksusowy akcent. Świetnie sprawdzi się również we wnętrzach o męskim charakterze.

Dostępne wysokości brodzika to 4,5 i 12,5 cm. Osoby, które nie lubią klasycznych modeli brodzików mogą skorzystać z niższego wariantu. Zapobiegnie on rozlewaniu się wody, a jednocześnie jest na tyle dyskretny, że można go potraktować jak rozwiązanie bezbrodzikowe.

Prócz ewidentnych walorów wzorniczych brodzik posiada liczne praktyczne zalety. Wykonane z wysokiej jakości materiału produkty Novellini to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Specjalna, chropowata powierzchnia brodzika zapobiega ewentualnemu poślizgnięciu podczas kąpieli. Poszerzono także wybór dostępnych rozmiarów (od 120x80 do 180x75 cm), co ułatwia dobranie odpowiedniego modelu.

Cena brodzików Olympic: od 800 zł
Olympic Plus: od 920 zł
Więcej na: www.novellini.plNowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości