Całkiem Fajny Kąsek, czyli Chrupiące skrzydełka w ofercie firmy Aves

2011-11-02

330 gramowy kubełek w czerwonej, radosnej szacie graficznej. W nim soczyste skrzydełka kurczaka, obtoczone pyszną, pikantną panierką. Tak pomysłowo i apetycznie prezentują się Chrupiące skrzydełka - absolutna nowość w ofercie firmy Aves.

Aves to producent uznanych na polskim rynku wędlin z mięsa drobiowego, a także dań głęboko mrożonych. Potwierdzeniem wysokiej jakości i walorów smakowych produkowanych wyrobów są zdobywane od lat wyróżnienia i nagrody, a także otrzymane certyfikaty. Swoją bogatą ofertę, firma jesienią tego roku, rozszerzyła o produkt, który z pewnością przypadnie do gustu polskim konsumentom. Nowość to 330 gramowy kubełek, pełen łatwych w przygotowaniu, smacznych, pachnących, idealnych na każdą okazję i dostępnych na każdą kieszeń, chrupiących skrzydełek z kurczaka.

Jakość i pewność

Skrzydełka firmy Aves to mrożona potrawa kulinarna, przyrządzona z najlepszej jakości mięsa drobiowego.
Na każdą porcję kurczaka, wchodzącego w skład Kubełka, składa się skrzydło z kurczaka w 79 % oraz w 21% pysznej panierki. Producent zapewnia, iż mięso, z którego przygotowano danie jest świeże, niemielone oraz pochodzi jedynie od sprawdzonych dostawców, spełniając tym samym normy i standardy Unii Europejskiej. Kolejnym atutem nowości firmy Aves jest chrupiąca panierka, sporządzona według sprawdzonych receptur i najlepszych składników. Kompozycja aromatycznych ziół i przypraw nadaje jej specyficzny aromat i pikantny smak. Co więcej, możliwość przygotowania skrzydełek w domowych warunkach na świeżym tłuszczu, bądź beztłuszczowo w piekarniku przypadnie do gustu wszystkim tym, którym nie obca jest troska o zdrowie i smukłą sylwetkę.

Smacznie i od ręki

Rosnąca świadomość sposobu odżywiania się znacząco zniechęca do spożycia dań serwowanym w barach szybkiej obsługi. W domowym zaciszu, bez uszczerbku na zdrowiu, budżecie i sumieniu, można bardzo sprawnie przygotować coś pysznego i równie pomysłowego, jak potrawy w restauracji. Nowość w ofercie firmy Aves, 330 gramowy Kubełek, składający się z soczystych skrzydełek, obtoczonych chrupiącą, pikantną w smaku panierką jest tego doskonałym przykładem. Po wyjęciu z zamrażarki produkt należy smażyć we frytkownicy od 8 do 10 min. w temperaturze 160 - 170 stopni, bądź w piekarniku o k. 30 min. w temperaturze 180 stopni. Tak krótki czas przygotowania z pewnością zadowoli niecierpliwych głodomorów, a kubełek pełen ciepłych, pachnących i chrupiących skrzydełek sprawi wielką frajdę całej rodzinie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom polskich konsumentów firma Aves z ogromną starannością stworzyła produkt na miarę dzisiejszych czasów. Mając pod ręką kubełek Chrupiących skrzydełek firmy Aves, bez zbędnego wysiłku i wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i nocy zapewnimy sobie, znajomym i rodzinie smaczny i radosny posiłek.


Smacznego!

Chrupiące skrzydełka firmy Aves

Masa netto: 330 g
Cena brutto: 8 zł - 9 zł
Producent: Aves Sp. z o.o.


Firma Aves Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1990 roku to rodzinna firma, z wieloletnim doświadczeniem w przetwórstwie drobiu i produkcji wędlin. W swojej ofercie posiada szeroką gamę wędlin z mięsa drobiowego, a także produktów głębokomrożonych. Potwierdzeniem wysokiej jakości i walorów smakowych produkowanych wyrobów są zdobywane od lat wyróżnienia i nagrody, a także otrzymane certyfikaty, m.in. w 2004 r. certyfikat zgodności systemu jakości z Normą ISO 9001 i systemu HACCP oraz certyfikaty IFS i BRC w 2007r.

Aves Sp. z o.o.
98-220 Zduńska Wola
Gajewniki 16
tel.: +48 (43) 823 37 74
www.aves.com.p
Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości