Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

2013-05-23

Nowa, limitowana Nalewka Babuni z czarnego bzu to ciekawa propozycja firmy Vinpol Sp. z o.o. Skąd ten oryginalny pomysł?

Czarny bez, zwany też bzem dzikim, jest krzewem, który rośnie w całej Polsce. Znaleźć go można wszędzie – w miastach, na przedmieściach, w starych sadach, na obrzeżach łąk i w samym środku lasu. Niech jednak nie zmyli nas pospolitość występowania. Te niepozorne, czarne grona kryją w sobie niezwykłe bogactwo smaku, którego nową odsłonę przedstawia właśnie Vinpol w najnowszej wersji limitowanej Nalewki Babuni.

Czarny bez towarzyszy nam od zawsze. Jest znany i ceniony przede wszystkim za swoje właściwości lecznicze. Zapewne wielu z nas pamięta czasy, gdy przy przeziębieniu mama podawała nam sok z owoców czarnego bzu. Wszystko to za sprawą jego właściwości przeciwgorączkowych, przeciwzapalnych, wykrztuśnych i napotnych. Czarny bez możemy stosować także jako lek na reumatyzm, choroby układu krążenia i problemy trawienne. Ale walory zdrowotne to nie wszystkie tajemnice tych drobnych jagód – niezwykły jest przede wszystkim ich smak.

Zdając sobie z tego sprawę firma Vinpol Sp. z o. o. przygotowała dla wszystkich wielbicieli marki Nalewka Babuni, nowość – Nalewkę o smaku czarnego bzu. Nowa, limitowana wersja Nalewki kusi swoim uwodzicielskim smakiem i aromatem dojrzałych owoców czarnego bzu.

Najnowsza propozycja Nalewki Babuni przywodzi na myśl najpiękniejsze chwile słodkiego lenistwa letniego popołudnia spędzanego w cieniu bujnej zieleni. Wystarczy jej skosztować, by poczuć, jak smakuje ekstrakt z dojrzałego lata. Intensywny smak czarnego bzu kusi połączeniem pełnych słodyczy owoców z nutą cierpkości. Dzięki oryginalnej recepturze produkcji trunek ten zachował naturalne walory smakowe i piękną, ciemną barwę. Starannie dobrane składniki w przemyślanych proporcjach zamknięte zostały w charakterystycznej butelce, która kryje intensywny bukiet o owocowej nucie. Koneserzy trunków z pewnością docenią nową, oryginalną propozycję Vinpolu.

Przypominamy o Wiosennym konkursie Nalewki Babuni, który trwa do 15 czerwca 2013 roku. Wystarczy kupić dowolny smak Nalewki Babuni, zachować paragon i wysłać sms pod numer 71806 z informacją, który smak Nalewki Babuni lubisz najbardziej i uzasadnić dlaczego. Odpowiedź wysłać SMS-em poprzedzając swoją wypowiedź słowem NALEWKA, np. NALEWKA. Uwielbiam Nalewkę Wiśniową…lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.nalewkababuni.pl.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.nalewkababuni.pl/konkurs
Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości

KLUDI sponsorem „Ilustrowanego Elementarza Dizajnu”