Dafi Astra Unimax wyznacza trendy

2011-10-25

Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax wśród finalistów Dobry Wzór 2011 - konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Eksperci docenili nowoczesny kształt i funkcjonalność dzbanka.

18. edycja ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2011 dobiegła końca. Dzbanek filtrujący Dafi Astra Unimax firmy Formaster, wyróżniony w finale, otrzymał prawo do posługiwania się znakiem graficznym „finalista konkursu Dobry Wzór 2011” i ekspertyzę produktu przygotowaną przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego: „Doskonała, ergonomiczna forma, z dobrze wyprofilowanym uchwytem. Możliwość kontroli stanu zużycia filtra pomaga zachować higienę dzbanka. Dobrym pomysłem jest duża pojemność - 3 litry. Uwagę zwracają kolory zgodne z trendami obecnymi na rynku. Walorem jest też cena, rozsądnie skalkulowana do potrzeb i możliwości polskiego odbiorcy."

Dafi Astra Unimax
Dafi Astra Unimax

"Wzornictwo naszych produktów to dla nas bardzo istotna kwestia. Chcemy iść zgodnie z trendami na rynku. W tym roku postawiliśmy na nowy wizerunek dzbanków filtrujących Dafi, dlatego bardzo nas cieszy wyróżnienie przyznane przez Instytut Wzornictwa, ponieważ docenia oryginalny styl i funkcjonalność naszego produktu. Nowością jest pokrywa dzbanka, która otwiera się pod naporem strumienia wody i jednocześnie uruchamia elektroniczny licznik napełnień. Takie rozwiązanie pozwala wymieniać filtr we właściwym momencie.” – mówi Katarzyna Bursztein, dyrektor ds. rozwoju marki firmy Formaster.

Stylowe dzbanki marki Dafi to pierwsze polskie dzbanki z wymiennym wkładem filtrującym służące do oczyszczania wody kranowej. Specjalnie opracowany skład zasypu filtrującego został dostosowany do polskiej kranówki, tak aby jak najlepiej ją oczyszczać. W ciągu zaledwie kilku minut pozwala uzyskać smaczniejszą i zdrowszą wodę idealną do gotowania. Znajdujący się wewnątrz wkładu węgiel aktywowany usuwa z wody substancje chemiczne takie, jak chlor, ołów, rtęć, nikiel, kadm, miedź, PCW, niektóre pestycydy. Żywica jonowymienna zmiękcza wodę, co w efekcie eliminuje problem osadzania się kamienia kotłowego w czajniku i in. urządzeniach AGD. Woda filtrowana jest idealna do gotowania: zup, sosów, warzyw, makaronów, kasz, a dzięki swoim właściwościom poprawia smak i jakość potraw. Lepsza staje się również kawa
i herbata, jeśli użyjemy do jej zaparzenia filtrowanej kranówki. Wodę można też spożywać dla zaspokojenia pragnienia zaraz po jej przefiltrowaniu. Dzbanek z wkładem z powodzeniem może zastępować zakup wody źródlanej i stołowej.

Dafi Astra

Stylowe dzbanki filtrujące Dafi Astra Unimax o pojemności całkowitej 3l, zapewniają ok. 1,5 l przefiltrowanej wody, dwa modele z manualnym lub elektronicznym indykatorem wymiany wkładu, dostępne są w dziewięciu wersjach kolorystycznych: białe, malinowe, pomarańczowe, żółte, zielone, turkusowe, grafitowe, granatowe i niebieskie.

Dafi Astra Unimax


Sugerowane ceny detaliczne:
Dzbanek Dafi Astra Unimax z filtrem z elektronicznym indykatorem: 75,47 zł
Dzbanek Dafi Astra Unimax z filtrem ze wskaźnikiem manualnym: 60,35 zł
Filtr wymienny do dzbanka Astra Unimax: 15 zł
Dzbanki filtrujące Dafi Astra Unimax są dostępne w sieciach handlowych: Alma, Piotr i Paweł, E.Leclerc, Real, Makro, Media Markt, Saturn, w drogeriach Rossmann oraz w sklepie internetowym www.sklep.dafi.pl


Firma Formaster została założona w 1981 roku jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w rozwiązaniach zapewniających oczyszczanie i ogrzewanie wody. Wszystkie produkty projektowane są w dziale konstrukcyjnym i badane we własnych laboratoriach mieszczących się w fabryce w Kielcach – gdzie zatrudnionych jest obecnie ponad 240 osób. W 2000 roku firma Formaster, jako pierwsza w Polsce rozpoczęła produkcję filtrów dzbankowych i narurowych, a od 2009 r. dystrybuuje dzbanki filtrujące pod marką własną Dafi. Produkty marki Dafi – dzbanki filtrujące, przepływowe ogrzewacze wody i systemy filtrów sprzedawane są obecnie w 33 krajach na całym świecie.

Źródło: Best Brands PR

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!