Diament dla syropu Prenalen!

2011-05-06

Za bezpieczeństwo i innowacyjność organizatorzy Targów Brzuszek i Maluszek w Gdańsku nagrodzili syrop dla kobiet w ciąży i matek karmiących – Prenalen. Produkt otrzymał prestiżową nagrodę Diament Brzuszka i Maluszka, która została wręczona podczas gdańskiej imprezy.

Targi Brzuszek i Maluszek odbyły się w dniach 19-20 marca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i otworzyły tegoroczny sezon dziecięcych imprez wystawienniczych w Polsce.

Nagroda Diament Brzuszka i Maluszka, przyznawana przez organizatorów Targów, ma na celu promocję polskich produktów, które są zarówno innowacyjne, jak i bezpieczne dla matki oraz dziecka, a także w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną maluchów.

Diament Brzuszka i Maluszka to dla nas wielkie wyróżnienie – mówi Joanna Piekarska, brand manager marki Prenalen – Szczególnie istotne dla nas jest, iż nagrody przyznaje Jury, w skład którego wchodzą specjaliści: lekarz pediatra, lekarz medycyny, ratownik medyczny, położna. Świadczy to o skuteczności i bezpieczeństwie działania syropu Prenalen, przeznaczonego dla kobiet w najbardziej wyjątkowym dla nich czasie, jakim jest okres ciąży i karmienia piersią.

Syrop Prenalen najczęściej stosuje się w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę i na przeziębienie. Jest on przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Naturalne składniki Prenalenu to:
czosnek - ma silne działanie przeciwwirusowe i bakteriobójcze, dzięki czemu nazywany jest naturalnym antybiotykiem;
malina - wykazuje działanie napotne; jest stosowana od dawna przy przeziębieniach i grypie;
czarna porzeczka - ma wyjątkowe właściwości lecznicze, dlatego wiele osób nazywa ją naturalnym lekarstwem, nie powodującym skutków ubocznych; zwiera znacznie więcej witaminy C niż owoce cytrusowe, a oprócz tego jest bogata w witaminy A, E, B i D;
witamina C - wzmacnia odporność, dzięki czemu chroni organizm przed przeziębieniem.
Ze względu na swoje naturalne składniki Prenalen jest bezpieczny w stosowaniu. Warto zażywać go w profilaktyce oraz redukowaniu objawów przeziębienia. Produkt posiada również pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Syrop dostępny jest w aptece bez recepty.
Sugerowana cena: ok. 16 zł


Cykl targów rodzinnych "Brzuszek i Maluszek" powstał z myślą o rodzicach, którzy poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju, zdrowia, pielęgnacji i wychowania swoich dzieci. Te imprezy wystawiennicze chętnie odwiedzają całe rodziny, a przede wszystkim: kobiety w ciąży, młode matki, ojcowie oraz dzieci w wieku 0-12 lat.


Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!