Dobry Produkt 2011 i Superbrand 2012 dla Jana Niezbędnego!

2012-02-28

Marka Jan Niezbędny otrzymała dwa prestiżowe tytuły – „Dobry Produkt 2011” oraz „Superbrand 2012”. To bardzo ważne i cenne wyróżnienia, ponieważ o ich przyznaniu decydują zarówno konsumenci jak i eksperci w dziedzinie marketingu.

Markę Jan Niezbędny uznano za jedną z najsilniejszych na polskim rynku. Kryteria przyznawania tytułu „Superbrand 2012” uwzględniały m.in.: rozpoznawalność marki, jej pozycję na rynku, wyjątkowość oferty oraz uznanie Klientów. Jan Niezbędny przez lata ciężko pracował na sukces, za co został nagrodzony.

– Bardzo cieszą nas otrzymane wyróżnienia. Satysfakcja naszych Klientów jest rzeczą najważniejszą. Postawiliśmy na jakość naszych produktów i było warto. Dynamicznie reagujemy na potrzeby rynku, tworząc coraz lepsze i nowocześniejsze produkty, a takie nagrody jeszcze bardziej motywują do działania i budowania pozycji lidera, którym bez wątpienia jesteśmy – mówi Bartłomiej Szakiewicz, Brand Manager Sarantis Polska SA.

Marka Jan Niezbędny została także nagrodzona tytułem „Dobry Produkt 2011 – Wybór Konsumentów”. Wyróżnienie to jest przyznawane na podstawie ogólnopolskiego badania postaw i preferencji konsumenckich. Trafia do marek, które podobnie jak ich produkty, darzone są największym zaufaniem i cenione za wysoką jakość.

Marka Jan Niezbędny jest niekwestionowanym liderem na rynku wśród produktów domowego użytku. Wielokrotnie była doceniana przez konsumentów otrzymując nagrody tj. Laur Konsumenta (w 2011 już po raz siódmy), Odkrycie Roku, Eko Laur, a także wyróżnienie - Marka Wysokiej Reputacji.

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!