Dodaj sobie energii

2010-05-18

Słońce nieśmiało wygląda zza zachmurzonego nieba, a ty czekasz już z utęsknieniem na cieplejsze dni. Zanim to nastąpi, pamiętaj, by obudzić swoje ciało z zimowego snu. Ćwiczenia oraz dawka zdrowej energii i witamin przywrócą Ci wiosenną radość.

Słońce nieśmiało wygląda zza zachmurzonego nieba, a ty czekasz już z utęsknieniem na cieplejsze dni. Zanim to nastąpi, pamiętaj, by obudzić swoje ciało z zimowego snu. Ćwiczenia oraz dawka zdrowej energii i witamin przywrócą Ci wiosenną radość.

Kiedy nadchodzi wiosna, często czujemy rozdrażnienie, osłabienie, znużenie i spadek odporności. Organizm zmęczony mało ruchliwym trybem życia, niedoborem światła słonecznego i chłodem, w krótkim czasie jest zmuszony dostosować się do nowego wiosennego rytmu. Po zimie nasz organizm potrzebuje przede wszystkim niezbędnych witamin i minerałów. Szczególnie w tym okresie brakuje nam świeżych owoców i warzyw, a te dostępne w sklepach zawierają konserwanty i trudno w nich szukać zdrowia i witamin. Dlatego, aby skutecznie zadbać o nasz organizm, powinniśmy zastanowić się, w jaki sposób najlepiej dostarczyć mu zdrowej dawki energii.

Doskonałym sposobem na uzupełnienie niedoborów mikroelementów są hydrowitaminy, czyli odpowiednio dobrane zestawy witamin w płynnej formie, jak np. napój Plusssz Up. Ich zaletą jest szybsza i bardziej efektywna niż w przypadku tradycyjnej tabletki przyswajalność mikroelementów. Plusssz Up w 85% zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na drogocenne witaminy i minerały. Poręczna butelka i wygodny ustnik, pozwalają nam zabrać go do torebki czy plecaka i pić zawsze wtedy, kiedy poczujemy zmęczenie i senność np. na zakupach lub w drodze do pracy, szkoły. Dzięki temu w łatwy sposób możemy każdego dnia uzupełniać niedobory witamin i składników mineralnych. Plusssz Up wzmocni nasz organizm od wewnątrz, a przede wszystkim zapewni dobre samopoczucie i energię każdego dnia.

Hydrowitaminy Plusssz Up dostępne są w trzech wersjach. Plusssz Up Minerały o smaku grapefruita, w sposób kompleksowy uzupełni Twój jadłospis. Ten suplement diety dostarcza organizmowi tego, czego brakuje w produktach żywnościowych, jakie spożywasz na co dzień.
Jeśli odczuwasz nadmiar stresu, zmęczenie lub spadek koncentracji, może to oznaczać brak magnezu w organizmie. Jedna butelka Plusssz Up Magnez o orzeźwiającym cytrynowym smaku to zdrowa dawka magnezu oraz witamin, która zapewnia pozytywny nastrój przez cały dzień.
Plusssz Up Guarana jest naturalnym źródłem kofeiny konkurencyjnym dla kawy. Bez typowych efektów ubocznych typowych dla kawy, takich jak wypłukiwanie z organizmu wapnia i magnezu, pozwala skutecznie przezwyciężyć ospałość. Podnosi ciśnienie, nie wywołując przy tym jego nagłych skoków. Dodatkową zaletą Plusssz Up Guarana jest to, iż działa w sposób długofalowy i efektywny.