Ewa Wachowicz ambasadorem marki Dafi

2011-11-28

Firma Formaster, producent dzbanków filtrujących Dafi i pojemników próżniowych Dafi Vacuum nawiązała współpracę z Ewą Wachowicz, autorką i gospodynią programu „Ewa gotuje”. Wielbicielka smacznej i zdrowej kuchni, kobieta aktywna, umiejętnie łącząca karierę zawodową z rolą matki doskonale odzwierciedla profil odbiorców, do których marka Dafi kieruje swoje produkty.

Jako ambasador marki, Ewa Wachowicz będzie wpierać działania promocyjne produktów Dafi w prasie oraz Internecie. Wizerunek pani Ewy Wachowicz pojawi się na opakowaniach dzbanków filtrujących oraz pojemników próżniowych Dafi Vacuum, w materiałach POS oraz na stronie internetowej marki.

„Wybór Pani Ewy Wachowicz na ambasadora marki Dafi nie był przypadkowy.” – mówi Katarzyna Bursztein, dyrektor ds. rozwoju marki Dafi w firmie Formaster – „Z badań rynku, jakie przeprowadziliśmy wynika, iż Ewa Wachowicz idealnie wpisuje się w wizerunek naszej marki. Będąc osobą niezwykle ciepłą i autentyczną, umiejętnie łączy rolę aktywnej zawodowo kobiety, matki i nowoczesnej pani domu pasjonującej się kulinariami. Podąża za nowinkami, pozostając wierną polskiej tradycji. Właśnie tak chcemy, żeby były kojarzone nasze produkty: nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami, a jednocześnie funkcjonalne i przystępne dla polskiego odbiorcy, ceniącego smaczną i zdrową kuchnię.”

„Zdecydowałam się zostać ambasadorem marki Dafi, gdyż doskonale znam jakość jej produktów. W kuchni cenię sobie smak i do gotowania od dawna używam wody filtrowanej. Sama od lat prowadzę własna firmę, dlatego z przyjemnością wspieram doskonałe, rodzime produkty i polskie firmy. Cenię produkty marki Dafi za ich funkcjonalność i estetykę, dlatego polecam je każdej wielbicielce smacznej kuchni i zdrowego stylu życia.” – mówi Ewa Wachowicz, ambasador marki Dafi.


Nowoczesne filtry dzbankowe Dafi nie tylko mogą być gustownym elementem dekoracyjnym w kuchni, ale też skutecznie oczyszczają wodę kranową. Specjalnie opracowany skład zasypu filtrującego został dostosowany do polskiej kranówki, tak, aby jak najlepiej ją oczyszczać. W ciągu zaledwie kilku minut pozwala uzyskać smaczniejszą i zdrowszą wodę idealną do gotowania zup, sosów, warzyw, makaronów, a dzięki swoim właściwościom poprawia smak i jakość potraw oraz napojów. Eleganckie dzbanki filtrujące Dafi dostępne są w kilku modelach o różnej pojemności od 2,4l do 3,7 l, w jedenastu wersjach kolorystycznych odpowiadającym najnowszym trendom.

Pojemniki próżniowe Dafi Vacuum perfekcyjnie uporządkują zawartość lodówki, a ich właściwości zapewnią doskonałe warunki do przechowywania żywności. Szczelne zamknięcie oraz pompka próżniowa chronią produkty przed kontaktem z wilgocią i powietrzem, zachowując ich wyjątkowy smak i aromat. Nadają się do przechowywania warzyw, owoców, pieczywa, mięs, wędlin oraz sałatek. Chronią wcześniej ugotowane dania przed wysychaniem i utratą wilgotności, a produkty sypkie przed zbrylaniem się.
Próżniowe zamknięcie zapobiega także zwietrzeniu i zawilgoceniu świeżych ziaren kawy czy suszonych liści herbaty, co daje gwarancję, że zaparzone będą smakować tak samo dobrze, niezależnie od upływu czasu. Przyprawy i zioła przechowywane w tych pojemnikach zachowają swój aromat. Szczelne zamknięcie Vacuum przyspieszy marynowanie i sprawi, że intensywna woń przypraw nie wydostanie się na zewnątrz, co pozwali zachować świeżość i czystość w lodówce.
Więcej informacji na: www.dafi.pl; www.dbamosmak.pl


Ewa Wachowicz, Miss Polonia 1992, III Miss World 1992, Miss World University 1993, rzecznik rządu Waldemara Pawlaka, założycielka firmy producenckiej Ewa Wachowicz PROMISS. Producentka programów poradnikowo – kulinarnych, m.in. „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”. Obecnie autorka i gospodyni popularnego programu kulinarnego „Ewa gotuje” emitowanego w telewizji Polsat i „Gadżety kobiety” w Polsat Cafe, autorka książek kulinarnych, ambasadorka marki Dafi.
Więcej o Ewie Wachowicz na: www.ewawachowicz.pl

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!