Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

2013-04-10

Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. wprowadzają na rynek nowy produkt - golonkę pieczoną. Jest to proste rozwiązanie na szybki obiad czy kolację.

Golonka Pekpol
Z myślą o wszystkich zabieganych, żyjących w szybkim tempie, ale ceniących sobie wspólne rodzinne posiłki i pyszne przysmaki, Zakłady Mięsne Pekpol przygotowały nowość - „Golonkę pieczoną”. Wyśmienicie smakuje zarówno na zimno, jak i na ciepło. Aby przyrządzić smaczny, ciepły posiłek, wystarczy podgrzać ją w piekarniku lub mikrofalówce. To prosty i szybki sposób na doskonałe danie.

Samodzielne przygotowanie tradycyjnej golonki jest dosyć trudne i czasochłonne. Ponadto sprawdzone przepisy nie gwarantują sukcesu. Dlatego wszystkich amatorów tego przysmaku z pewnością ucieszy propozycja firmy Pekpol – szybka w przygotowaniu „Golonka pieczona”. Jej wybór oznacza nie tylko mniej czasu spędzonego w kuchni, ale również doskonały smak i aromat, uzyskany dzięki naturalnym przyprawom. Świetnie smakuje zarówno na zimno jako dodatek do kanapek, jak i na ciepło w wersji obiadowej. Sprawdzi się także podczas imprez plenerowych w duecie z zimnym piwem. Golonka jest sycąca i zarazem delikatna. Wyrób ZM Pekpol został przygotowany z wyselekcjonowanego mięsa wieprzowego najwyższej jakości.
Goloneczka dostępna jest w porcji do 300 g.

Idealnie komponuje się z chrzanem i pajdą świeżego chleba lub podana z zasmażaną kapustą kiszoną i ziemniaczkami.

Produkt bez kości, pakowany próżniowo.
Waga – 250 - 300 g
Cena: ok. 21 zł/kg

Źródło: Mateusz Byś

Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości

KLUDI sponsorem „Ilustrowanego Elementarza Dizajnu”