Ice-Mastry: włoskie inspiracje z Basalą

2012-06-04

Producent lodów, firma Ice-Mastry, rozpoczyna kolejną letnią kampanię. W tym roku zaprasza do włoskiej krainy Basali. Tegoroczna promocja rozpoczyna się konkursem przeprowadzonym na stronie Facebookʼu https://www.facebook.com/Ice.Mastry.

Ice-Mastry to polski producent deserów lodowych familijnych i impulsowych. Firma powstała w 1975 roku w Kętach jako mała cukiernia. Lody w szybkim czasie zdobyły dużą popularność. Dlatego właściciele zdecydowali się na ograniczenie się wyłącznie do ich produkcji. W oparciu o najwyższe standardy w Czańcu powstała nowoczesna fabryka. Od tego czasu Ice-Mastry jest stale obecne na polskim rynku lodowym jako jeden z czołowych producentów deserów lodowych.

W tym roku firma postawiła na swój produkt premium – lody Basala. To elegancka linia deserów lodowych skierowana do najbardziej wymagających konsumentów. Składa się z odpowiednio skomponowanych ze sobą smaków z dodatkami z najwyższej półki. Lody prezentowane są jako luksusowy deser dla wyjątkowych kobiet. Na rynku dostępne są zarówno w opakowaniu familijnym (750 ml) oraz jako lody impulsowe (130 ml).

Tegoroczna kampania rozpoczyna się od przeprowadzenia konkursu na Facebookʼu na profilu Ice-Mastry. Zabawa pod nazwą „Włoskie inspiracje” rozpocznie się już niebawem.

https://www.facebook.com/Ice.Mastry

Stronę Ice-Mastry na Facebookʼu ponownie prowadzi Zwykłagencja.pl

Źródło: Patrycja Cempulik-Włodarz – Zwykłagencja.pl