Ice-Mastry: włoskie inspiracje z Basalą

2012-06-04

Producent lodów, firma Ice-Mastry, rozpoczyna kolejną letnią kampanię. W tym roku zaprasza do włoskiej krainy Basali. Tegoroczna promocja rozpoczyna się konkursem przeprowadzonym na stronie Facebookʼu https://www.facebook.com/Ice.Mastry.

Ice-Mastry to polski producent deserów lodowych familijnych i impulsowych. Firma powstała w 1975 roku w Kętach jako mała cukiernia. Lody w szybkim czasie zdobyły dużą popularność. Dlatego właściciele zdecydowali się na ograniczenie się wyłącznie do ich produkcji. W oparciu o najwyższe standardy w Czańcu powstała nowoczesna fabryka. Od tego czasu Ice-Mastry jest stale obecne na polskim rynku lodowym jako jeden z czołowych producentów deserów lodowych.

W tym roku firma postawiła na swój produkt premium – lody Basala. To elegancka linia deserów lodowych skierowana do najbardziej wymagających konsumentów. Składa się z odpowiednio skomponowanych ze sobą smaków z dodatkami z najwyższej półki. Lody prezentowane są jako luksusowy deser dla wyjątkowych kobiet. Na rynku dostępne są zarówno w opakowaniu familijnym (750 ml) oraz jako lody impulsowe (130 ml).

Tegoroczna kampania rozpoczyna się od przeprowadzenia konkursu na Facebookʼu na profilu Ice-Mastry. Zabawa pod nazwą „Włoskie inspiracje” rozpocznie się już niebawem.

https://www.facebook.com/Ice.Mastry

Stronę Ice-Mastry na Facebookʼu ponownie prowadzi Zwykłagencja.pl

Źródło: Patrycja Cempulik-Włodarz – Zwykłagencja.pl

2019-04-12 10:32:15 | Komentarze: 0

McCormick wprowadza na polski rynek kultowy sos FRANK’S RedHot

McCormick, globalny lider na rynku przypraw i produktów smakowych, wprowadza do Polski sos FRANK’S RedHot Original oraz jego ostrzejszą wersję, FRANK’S RedHot Xtra Hot. Ten kultowy amerykański sos ostry składa się z prostych składników i pasuje do każdego rodzaju potraw. Premierze towarzyszy kampania Digital podkreślająca uniwersalność zastosowania produktu, pod hasłem „Ostro wchodzi ze wszystkim”.

Przysmak na wielkanocny stół: Aromatyczna szynka z dodatkiem jałowca z linii „Kurpiowskie Specjały” od ZM Pekpol

Akademickie 5 minut na obiad

Ugotowani. Jak połączyć pracę zdalną z opieką nad dzieckiem

Nowość! Warzywne jest pożywne – linia warzywnych pasztetów „Dziarskie Jarskie” dla wegetarian od marki Pekpol

Soki Victoria Cymes w technologii HPP

Śliwka Nałęczowska sponsorem Róż Gali

Dziś upieczemy ciasto, czyli jak kreatywnie spędzić czas z dzieckiem

Oskoła w kuchni

Przezroczysta Galaretka deserowa Delecta bez żelatyny