Irving Roasted Rice Green - pierwsza w Polsce zielona herbata z prażonym ryżem w saszetkach

2010-06-23

Irving wprowadza pierwszą w Polsce zieloną herbatę z prażonym ryżem dostępną w saszetkach - Irving Roasted Rice Green - inspirowaną japońską herbatą genmaicha. Do tej pory w Polsce zielona herbata z prażonym ryżem znana była przede wszystkim miłośnikom sushi barów, gdzie tradycyjnie podawana jest po posiłku.

Od dziś - dzięki Irving Roasted Rice Green - jej delikatnym, orientalnym smakiem będziemy mogli cieszyć się także w domowym zaciszu.

Japońskie inspiracje
Inspiracją do stworzenia zielonej herbaty z prażonym ryżem Irving Roasted Rice Green była tradycyjna japońska genmaicha, zwana czasami żartobliwie popcorn tea. Nazwa ta wywodzi się od prażonego ryżu, który obok liści herbacianych wchodzi w jej skład. Obecnie jest ona jedną z najpopularniejszych herbat podawanych w japońskich barach i restauracjach. Serwowana jest zwykle po posiłku, gdyż wtedy najlepiej można docenić jej unikalny smak oraz lekko orzechowy aromat.

Irving Roasted Rice Green – zielona z prażonym ryżem
Herbata Irving Roasted Rice Green to pierwsza na polskim rynku herbata z prażonym ryżem dostępna w saszetkach. Aromatyczne ziarenka stanowią orientalne dopełnienie subtelnego smaku zielonej herbaty. Ma delikatny słomkowy kolor.

Sposób przygotowania
Irving Roasted Rice Green należy zalać gorącą wodą o temperaturze 80-90 stopni C. Po 1-2 minutowym parzeniu herbata rozwija swój smak i aromat.

Producent: Inntea Sp. z o. o.
Cena: 6 zł (opakowanie 20 saszetek w kopertkach)


 • Nowości od Irvinga

  Gość: herbaciarnia | 2010-07-28 11:49:42

  No, nie wiem, mnie się udaje te herbaty kupić w moim sklepie, a nową serię Tea SPA widziałam nawet w Rossmannie, więc może nie kupujemy w tych samych sklepach?

 • nowości... nie do kupienia

  Gość: xxx | 2010-07-22 15:28:07

  Wszystko pięknie, Irving zaskakuje swoich klientów nowymi oryginalnymi smakami herbat i szeroką ofertą produktową... szkoda tylko, że tych nowości Irvinga nie można nigdzie kupić...

 • Roasted Rice herbata

  Gość: Znawca herbaty | 2010-06-28 18:09:06

  Oczywiście Irving ponownie pokonał konkurencję we wdrażaniu produktów, które są znane tylko gronu koneserów. Brawo. Przeciętny konsument, kupując herbatę, będzie mógł zasmakować w japońskich nutach, będzie mógł spróbować herbaty z prażonym ryżem, niekoniecznie zamawiając sushi.

Dodaj komentarz


Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości