KLUDI – nowości 2012

2012-05-18

Rok 2012 to dla KLUDI czas rozwoju najnowszych i najbardziej zaawansowanych technicznie serii armatury, takich jak KLUDI BALANCE, KLUDI FIZZ czy KLUDI E-GO.

W tym roku ofertę KLUDI wzbogaciły nowe elementy serii KLUDI BALANCE oraz KLUDI FIZZ. W pierwszej pojawiły się m. in. ścienne baterie umywalkowe do montażu dwuotworowego w dwóch wariantach długości wylewki (180 i 220 mm), wylewka wannowa do montażu naściennego oraz bateria natryskowa z termostatem. Daje to szerszą gamę armatury, pozwalającą wyposażyć łazienki o różnorodnym programie funkcjonalnym.
Z kolei organiczna KLUDI FIZZ zainicjowała powstanie całej grupy natryskowych rozwiązań. Podstawowe z nich to rączka natrysku KLUDI FIZZ 3S z regulacją strumienia wody (deszczowy, miękki i masujący). Regulacja ta odbywa się za pomocą specjalnego przełącznika, umieszczonego na tarczy rączki.

To daje użytkownikowi możliwość optymalnego doboru rodzaju natrysku. KLUDI FIZZ 3S wchodzi również w skład zestawu natryskowego i zestawu wannowo-natryskowego. Ponadto oferowana jest w wersji do montażu naściennego, podobnie jak KLUDI FIZZ 1S – obie wyposażone są w przegub kulowy o zakresie 36°. Nowym elementem serii są też: ruchoma dysza boczna (zakres 25°) oraz dwie niezwykle charakterystyczne głowice natrysku: dwu-
i trójramienna. Multiplikacja organicznej formy rączki natrysku KLUDI FIZZ daje tu niezapomniane wrażenie i podkreśla organiczność formy tego produktu. Obie głowice wraz z rączkami natrysku KLUDI FIZZ są też elementami zestawów KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM - z termostatem i bez.

Z kolei w grupie baterii kuchennych nowy, bardzo ciekawy model dołączył do serii KLUDI E-GO. Elektroniczna bateria kuchenna KLUDI E-GO wyposażona jest w moduł elektroniczny z zasilaniem 230V (lub w drugiej wersji w zasilanie z baterii litowej 6V) i jest uruchamiana przez optyczny czujnik ruchu.

Jej charakterystyczna, podwójna linia wylewki nawiązuje do naturalnego kształtu strumienia wody. Elastyczny przewód doprowadzający wodę można w razie potrzeby wysunąć z końcówki usztywniającego pręta, co ułatwia mycie naczyń i produktów spożywczych. Bateria wyposażona jest w ceramiczną głowicę z ogranicznikiem wypływu gorącej wody oraz perlator Cache. Inne zastosowane w niej rozwiązania to głowica z zaworem magnetycznym, obrotowa (360°) wylewka, zawór zwrotny z sitkiem wychwytującym zanieczyszczenia.

Baterię można. zaprogramować na automatyczną dezynfekcję w trybie 24 h.
Dodatkowo warto zwrócić uwagę na restylizację, jaką przeszła w tym roku jedna z najbardziej popularnych serii baterii kuchennych KLUDI -BINGO STAR. Wylewka baterii ma obecnie delikatniejszą, smuklejsza linię, zaprojektowano też do tej serii specjalne uchwyty.

Wszystko to pozwoliło uatrakcyjnić tę cenioną przez klientów KLUDI serię, w której poszczególne baterie posiadają wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak przyłącze do pralki lub zmywarki, złącze Bajonette, czy wyciągana, obrotowa wylewka.

Źródło: Profundo PR

Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości