KLUDI sponsorem „Ilustrowanego Elementarza Dizajnu”

2012-11-21

KLUDI, kontynuując swoje działania związane z estetyczną i ekologiczną edukacją najmłodszych, zostało sponsorem najnowszej książki Ewy Solarz – „Ilustrowanego Elementarza Dizajnu”. Tytuł ten ukazuje się nakładem wydawnictwa Wytwórnia.

„Ilustrowany Elementarz Dizajnu” to już czwarta książka adresowana do najmłodszych czytelników, której wydanie wspiera KLUDI. Wcześniejsze to niezwykle popularny „D.E.S.I.G.N.” Ewy Solarz, „M.O.D.A.” Katarzyny Świeżak i „S.Z.T.U.K.A.” Sebastiana Cichockiego.

Autorka „Ilustrowanego Elementarza Dizajnu” wybrała 100 przedmiotów codziennego użytku w ich designerskich wersjach, stworzonych przez znanych projektantów i wyprodukowanych przez cenione marki. Udowadnia tym samym, że nawet podczas gotowania czy sprzątania mamy szansę obcować z dobrym designem i rozwijać swoją estetyczną wrażliwość. To założenie bliskie jest filozofii KLUDI, które ogromną wagę przykłada do funkcjonalności, ergonomii i wzornictwa produkowanej przez siebie armatury łazienkowej i kuchennej.

Wspaniałe ilustracje stworzone przez 25 polskich rysowników sprawiają, że lektura „Ilustrowanego Elementarza Dizajnu” to prawdziwa uczta dla oka. KLUDI, jako główny sponsor, zaprasza na specjalną wystawę w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi (ul. Tymienieckiego 24). Odbędzie się ona w ramach tegorocznego festiwalu Łodź Design (18-28 października 2012 r.). Tam będzie można zobaczyć ilustracje, których autorami są m.in.: Katarzyna Bogucka, Ada Buchholc, Małgorzata Gurowska, Tymek Jezierski, Paweł Jońca, Arobal Bartek Kociemba, Ola Niepsuj, Agata Endo Nowicka, czy Dennis Wojda. Łódzka wystawa jest też zarazem oficjalną premierą książki.


Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości