Konsumenci wybierają masło „EkoŁukty”

2011-04-08

Masło Mleczarni EkoŁukta zdobyło tytuł „Dobry Produkt 2010” w kategorii „masło“. Pod koniec marca w warszawskim Hotelu Polonia Palace odbyła się Gala wręczenia medali Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2010 - Wybór Konsumentów”.

Wyniki programu stworzono w oparciu o badanie przeprowadzone przez Zakład Badań Naukowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego na próbie 850 gospodarstw domowych w pięciu największych miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Respondenci odpowiadali na pytania jakie produkty uważają za najlepsze w poszczególnych kategoriach i które cieszą się ich największym zaufaniem. Opiekę merytoryczną nad projektem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Mleczarnia EkoŁukta Sp. z o.o. jest niedużym przedsiębiorstwem mleczarskim położonym pomiędzy Olsztynem, a Ostródą, zajmującym się produkcją certyfikowanej żywności ekologicznej. Produkty pod marką Eko Łukta powstają z surowca pochodzącego wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych zlokalizowanych na czystych terenach Warmii i Mazur.

- Wyróżnienie jest dla nas miłym zaskoczeniem, bo nie jesteśmy dużą firmą nastawioną na reklamę i ekspansję rynku - powiedział Robert Saluda, prezes Mleczarni EkoŁukta – Tym bardziej cieszymy się, że konsumenci wybierają nasze masło, doceniając jego wysoką jakość i ekologiczną produkcję.
„Dobry Produkt. Wybór konsumentów” to plebiscyt zorganizowany przez redakcję „Forum Biznesu”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej“, który ma na celu wyłonienie najlepszych, zdaniem konsumentów, produktów w danych kategoriach. Program nie posiada formuły rankingu. Wyróżnienia zdobywają produkty i marki, które uzyskały największą liczbę wskazań ze strony ankietowanych. To co wyróżnia Program „Dobry Produkt“ spośród innych plebiscytów to szeroka skala oraz wysoka rzetelność badań gwarantowane przez ZBN PTS - jednostkę o charakterze akademickim z dużym doświadczeniem w realizacji badań społecznych.

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!