Krówka łaciata – nowe, wypasione ciasto od Delecty

2011-10-27

Delecta wprowadza na rynek Krówkę łaciatą. Atrakcyjny wypiek o charakterystycznym smaku i oryginalnym wyglądzie, to propozycja z rekomendacją, w sam raz, na świąteczny stół.

Krem o smaku krówki, warstwy waniliowego biszkoptu i ciągnąca, karmelowa polewa – to klasyczne wydanie ciasta Krówka Delecta, które pokochali konsumenci. Bazując na rynkowym sukcesie, producent zdecydował o rozszerzeniu oferty o urozmaicony wariant wypieku.

Sekretem Krówki łaciatej są... łaty: w środku kawowe – dzięki zastosowaniu ponczu, nadającego ciastu oryginalny wygląd, na powierzchni – śmietankowe i karmelowe, za sprawą dwóch polew. Kompletny produkt zawiera ciasto, budyniowy krem o smaku krówki oraz polewy: kremową i karmelową. Wystarczy dodać podstawowe składniki, by osiągnąć kulinarny sukces bez trudu i w krótkim czasie.

Krówka łaciata ze względu na swój oryginalny wygląd i sprawdzony smak, to atrakcyjny produkt z prognozą wysokiej rotacji, który warto mieć na półce, zwłaszcza w okresie przedświątecznym.


Producent: Rieber Foods Polska S.A. (www.delecta.pl)
Produkt: Krówka łaciata (525 g)
Sugerowana cena det. 6,89 zł.
Produkt dostępny w sprzedaży od: sierpnia 2011

Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości