Lipton Ice Tea Dance Academy zaprasza na orzeźwiające warsztaty taneczne

2011-08-05

Lipton Ice Tea zaprasza na orzeźwiające, pełne pozytywnej energii warsztaty taneczne. Zajęcia na świeżym powietrzu poprowadzi finalistka „You can Dance” Natalia Wojdak, która porwie do tańca zarówno plażowiczów, jak i mieszczuchów. Akademia tańca Lipton Ice Tea Dance Academy wyrusza na wakacyjne tournée po Polsce.

„You can dance, if you want to” – Lipton Ice Tea zaprasza na tryskające pozytywną energią warsztaty taneczne, które przez całe lato odbywać się będą w nadmorskich miejscowościach oraz wybranych miastach Polski.

Warsztaty Lipton Ice Tea Dance Academy poprowadzi finalistka II edycji „You can Dance – Po prostu tańcz” Natalia Wojdak. Natalia pasjonuje się tańcem już od 15 lat. Jest tancerką mistrzowskiej klasy tanecznej "S" w stylu latynoamerykańskim i standardowym, choreografem i dyplomowaną instruktorką tańca. Wszyscy Ci, którzy śledzili występy Natalii na scenie YCD, mogą teraz poznać ją i dołączyć do jej orzeźwiającego układu tanecznego, stworzonego specjalnie do piosenki „Safety Dance” zespołu The Feelings.

Jeśli planujesz wakacje w Łebie, Międzyzdrojach, Ustce, Mielnie, na Półwyspie Helskim lub we Władysławowie, sprawdź, kiedy przybędzie tam Natalia i jej roztańczone warsztaty Lipton Ice Tea Dance Academy. W Sopocie, Międzyzdrojach i Łebie możesz zapytać o to przystojnych ratowników, którzy nie tylko podpowiedzą Ci kiedy i gdzie możesz radośnie powyginać ciało z Lipton Ice Tea, ale również wręczą Ci orzeźwiającą mrożoną herbatę o smaku maliny!

Radosne orzeźwienie pod okiem choreografki Lipton Ice Tea wibrować będzie także w Sopocie i warszawskim Porcie Wisła. W stolicy, Natalia spotka się z amatorami letnich podskoków podczas trzech weekendów.

Rusz się z leżaka, ucieknij z biura – dołącz do Lipton Ice Tea Dance Academy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zatańczyć z Natalią Wojdak to pozytywne myślenie, uśmiech i gotowość do podjęcia tanecznego wyzwania.

Harmonogram warsztatów tanecznych Lipton Ice Tea Dance Academy:

• 5.08 (piątek) godzina 17.00 – Łeba, klub Costa Dorada
• 6-7.08 (sobota-niedziela) – warsztaty w Porcie Wisła w godzinach: 13.00, 15.00, 17.00
• 13.08 (sobota) godzina 17.00 – warsztaty w Międzyzdrojach – Copacabana, plaża, wejście od ul. Wesołej
• 27-28 sierpnia (sobota-niedziela) – warsztaty w Porcie Wisła w godzinach: 13.00, 15.00, 17.00

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!