Lody bananowe na wiosnę 2011 od firmy ANITA

2011-04-07

Nadchodząca wiosna i lato będą o smaku bananowym. Takie właśnie lody od kwietnia mogą znaleźć w sklepach całym kraju wielbiciele lodów. Cezar Banana poszerza właśnie asortyment lodów firmy ANITA. Oprócz lodów bananowych w tej serii dostępne są także lody waniliowe i waniliowe z migdałami. Wszystkie lody oblane są mleczna lub gorzką czekoladą rozpływającą się w ustach.

Lody Cezar Banana to połączenie smaku dojrzewających w słońcu bananów z polewą czekoladową. Jak wszystkie lody firma ANITA, tak i Cezar Banana z bogatej rodziny lodów Exclusive powstaje z połączenia wyłącznie naturalnych składników o najwyższej jakości. Sama receptura lodów oparta jest na wieloletniej tradycji i doświadczeniu firmy ANITA w tworzeniu niezwykłych smaków, zadawalających wymagające podniebienia.

Cezar Banana to trzeci smak lodów z rodziny Cezar i ponad dwudziesta odmiana lodów na patyku firmy ANITA. Dołącza ona do takich lodów jak: rożki w sześciu smakach oraz rożki dwusmakowe, Lizak Duo o smaku jabłkowo-malinowym czy też Dr Sook o smaku coli czy pomarańczowym. – Nieustannie poszukujemy nowych smaków, nowych kompozycji, które przynoszą latem orzeźwienie. W tym roku dochodzą min. lody bananowe, wytworne w smaku, a jednocześnie ekskluzywne – mówi Anita Mordalska z formy ANITA.

W sumie firma oferuje prawie 100 różnych lodów w wielu smakach. Zarówno pod marką ANITA jak i CAFE MORANI czy też MUUU. Lody Cezar Banana oraz pozostałe produkty firmy ANITA dostępne są sklepach całego kraju.

Firma ANITA działa na polskim rynku od 1995 roku i jest największym producentem mrożonych wyrobów mącznych i jednym z wiodących producentów lodów. Jedna z jej marek – PYZA POLSKA – na początku roku została wybrana „Odkryciem roku 2011” w plebiscycie Laur Konsumenta 2011. Strona firmy www.anita.pl  • Gdzie mozna kupic te lody

    Gość: MEGA | 2011-04-07 14:40:55

    Mam pytanie gdzie mozna kupic te lody? Prowadze sklep na Dolnym Slasku i moi dostawcy mrozonek nie maja tego produktu

Dodaj komentarz


Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości