MU! – pyszny (de)serek na letnie dni

2011-06-21

Zastanawiasz się czym zaspokoić głód w upalny dzień? Masz ochotę na słodki deser, ale obawiasz się pustych kalorii? Sięgnij po serek homogenizowany MU! - nowy produkt, który oferuje OSM Wart-Milk z Sieradza.

Serek homogenizowany MU! to zdrowa i pełnowartościowa przekąska zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Doskonale zaspokaja głód o każdej porze dnia. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom smakowym i kremowej konsystencji może być traktowany jako pożywny, w dodatku naturalnie słodki, deser. Dobrze sprawdza się także jako składnik do serników na zimno oraz dodatek do naleśników lub gofrów.

Serki homogenizowane MU! dostępne są w trzech wariantach smakowych: naturalnym, waniliowym i truskawkowym (kubeczki 150g), a w przypadku większych opakowań (wiaderka 500g) - naturalnym i waniliowym.

Cena:
opakowanie 150 g - ok. 1,50 zł/szt.
opakowanie 500 g - ok. 4,50 zł/szt.

Źródło: Marzena Jaworska

Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości