Meksyk w 10 minut – Mexican Chicken marki FRoSTA

2013-03-28

FRoSTA zaprasza konsumentów w kulinarną podróż do Meksyku. Przygodę warto rozpocząć od Mexican Chicken, dania oddającego charakter i specyfikę meksykańskiej kuchni.

mexican chicken
Kuchnia meksykańska to różnorodność smaków i barw. Jej podstawą są warzywa (wiele różnych gatunków fasoli i papryk), mięsa, pikantne sosy oraz wyraziste przyprawy. Głównym składnikiem, który nadaje specyficzny smak meksykańskim potrawom, jest papryczka chili, występująca również w daniu Mexican Chicken marki FRoSTA.

Mexican Chicken to kompozycja przygotowana według oryginalnej receptury. Stanowi połączenie soczystego mięsa z piersi z kurczaka, sypkiego ryżu, chrupiącej papryki, aromatycznych pomidorów, złocistej kukurydzy oraz fasoli szparagowej, czerwonej i żółtej. Wyrazisty smak potrawa zawdzięcza pikantnemu sosowi sambal oelek (na bazie chili) oraz przyprawom m.in. pieprzowi kajeńskiemu. Już 10 minut wystarczy do przygotowania dania, które zachwyci wszystkich miłośników kuchni meksykańskiej.

Mexican Chicken, podobnie jak inne dania z kuchni świata z oferty FRoSTY, przygotowano z naturalnych składników. Zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku produkt nie zawiera: wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów, skrobi modyfikowanej, tłuszczów utwardzonych i konserwantów.


Producent: FRoSTA Sp. z o.o.
Produkt: Mexican Chicken
Gramatura: 600g
Cena: 14,99 zł

Źródło: KMC

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!