Moja Babka – najnowsza linia ciast Dr. Oetkera

2011-09-22

Jesienią gama produktów Dr. Oetkera zostanie wzbogacona o nową linię ciast: Moją Babkę, w trzech wariantach smakowych: Podwójna Czekolada, Czekolada & Kokos i Płatki Czekolady. Moja Babka odróżnia się od innych wypieków wyjątkowymi dodatkami, które zapewniają jej pyszny smak i apetyczny wygląd.

Babka to jedno z najpopularniejszych ciast pieczonych w polskich domach. Wyjątkowość Mojej Babki tkwi w smaku, który powstał dzięki atrakcyjnym dodatkom dołączonym od zestawu, takim jak: płatki czekolady, wiórki kokosowe, czekoladki lub polewa.
Dzięki temu, że wszystkie składniki są skompletowane w jednym kartoniku, jej przygotowanie jest bardzo proste. Wystarczy dodać mleko, masło i jajka, czyli produkty, które przeważnie mamy w domu. Za każdym razem uzyskujemy smaczne i udane ciasto. Łatwa w przygotowaniu Moja Babka Dr. Oetkera to produkt dla Pań Domu ceniących możliwość szybkiego przygotowania ciasta i wyjątkowość smaku.
Możliwość błyskawicznego przygotowania sprawia, że jest to ciasto odpowiednie na każdy dzień, jako dodatek do kawy lub herbaty. Wyjątkowe połączenie smakowe i elegancki wygląd wypieku pozwala podać go także podczas bardziej uroczystych okazji, np. przyjęć urodzinowych czy jako ukoronowanie niedzielnego rodzinnego obiadu.

Moja Babka Dr. Oetkera dostępna będzie w 3 smakach:
• Podwójna Czekolada (z czekoladkami i polewą czekoladową)
• Czekolada & Kokos (z wiórkami kokosowymi i mixem do masy kokosowej)
• Płatki Czekolady (z płatkami czekoladowymi i polewą czekoladową)

Składniki ciasta nie zawierają konserwantów.Moja Babka Dr. Oetkera zostanie wprowadzona do sprzedaży we wrześniu 2011 roku, w cenie ok. 6,20 PLN.  • Moja Babka

    Gość: Kusicielka | 2011-09-27 10:14:21

    o kolejne pyszności do spróbowania, kuszące nazwy tych babek

Dodaj komentarz


Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości