Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

2013-05-29

Musztardy doceniamy nie tylko za walory smakowe, ale również za ich uniwersalność – stanowią idealny dodatek do dań mięsnych, przysmaków z grilla, kanapek, wędlin czy sałatek. Doskonale sprawdzają się jako składniki sosów lub marynat. Firma Tarsmak proponuje trzy atrakcyjne warianty – musztardę francuską, sarepską stołową.

Starannie wyselekcjonowane ziarna gorczycy oraz odpowiednio dobrane mieszanki przypraw sprawiają, że każda z musztard ma niepowtarzalny smak i aromat. Musztardy produkowane są według oryginalnych receptur, przy użyciu naturalnych składników. Nie zawierają konserwantów oraz wzmacniaczy smaku.

Musztarda Francuska Tarsmak
Musztarda francuska specjalna – średnio ostra, o gęstej konsystencji. Jest wybornym dodatkiem do dań mięsnych oraz niezastąpionym składnikiem sałatek. Dzięki ciekawej, ziarnistej strukturze, może być wykorzystywana do dekoracji potraw.

Musztarda sarepska Tarsmak

Musztarda sarepska popularna – idealne połączenie przypraw oraz czarnej gorczycy sprawia, że musztarda ma wyraźny, lekko ostry smak. Stanowi znakomite uzupełnienie potraw z grilla.

Musztarda stołowa delikatesowa

Musztarda stołowa delikatesowa – ma łagodny smak i delikatną, kremową konsystencję. Znakomicie pasuje zarówno do dań zimnych, jak i gorących.Informacja o produktach:

Waga: 180 g
Cena: około 2 zł

Źródło: Sfera Group

Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości

KLUDI sponsorem „Ilustrowanego Elementarza Dizajnu”