Na specjalne okazje, czyli Kurczak nadziewany firmy Aves

2011-11-17

Ważne uroczystości wymagają odpowiedniej oprawy stołu. Liczy się zarówno sposób jego nakrycia, jak i serwowane na nim dania. Wzmagający apetyt wygląd potraw, ich doskonały smak oraz wysoka jakość produktów, z których powstały to z pewnością priorytety dobrego gospodarza. Wszystkie te zalety łączy w sobie najnowsza propozycja firmy Aves, Kurczak nadziewany, idealny na wyjątkowe okazje.

Wspólny posiłek w gronie rodziny to niestety tradycja coraz rzadziej kultywowana. Szybkie tempo życia każdego z domowników i związane z tym zmienne pory powrotu do domu oraz odżywianie się w barach szybkiej obsługi, nie sprzyjają rodzinnym obiadom. Idealnym momentem na spędzenie czasu z najbliższymi są zatem imprezy okolicznościowe, w tym zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Świąteczna atmosfera pomaga w budowaniu relacji, a suto zastawiony ulubionymi potrawami stół staje się centrum życia rodzinnego. Z myślą o wszystkich ważnych w roku chwilach powstał kurczak nadziewany firmy Aves – wykwintne danie, które zanim nie zniknie z talerza, nie pozwoli nikomu przedwcześnie odejść od stołu.

„Jak znalazł” na świąteczny stół

Święta za pasem, zatem już teraz należałoby pomyśleć o przekąskach i daniach głównych, które w te wyjątkowe dni zaserwujemy naszym najbliższym.
Wigilijny jadłospis bazuje na potrawach tradycyjnych, zazwyczaj bezmięsnych. W pierwszy i drugi dzień świąt możemy pozwolić sobie z kolei na dania mięsne. Ich przygotowanie wielu osobom kojarzy się jednak z czasochłonną pracą. Warto więc w okresie świątecznym sięgnąć po wyroby garmażeryjne, takie jak bestseller z oferty firmy Aves. Głęboko mrożony, surowy Kurczak nadziewany jest gotowy do spożycia bezpośrednio po obróbce termicznej. Wystarczy wyjąć surowego kurczaka z zamrażarki i piec ok.90 min. w temp.180 stopni na tacce aluminiowej, w którą zapakowany jest produkt. Jeżeli zdecydujemy się najpierw rozmrozić kurczaka, należy piec go ok. 60 min. w piekarniku w temp. 180 stopni.

Elegancko i smacznie

W okolicznościowym jadłospisie nie powinno zabraknąć dań unikatowych, czyli takich które podkreślą uroczysty charakter ważnych chwil. Dobrym pomysłem, który z pewnością przypadnie do gustu naszym gościom będzie podanie nadziewanego kurczaka. Nadziewanie to jeden ze sposobów na uatrakcyjnienie potraw. Poprzez taką metodę kulinarną zwykły kurczak zyskuje na smaku i wyglądzie. Jednakże samemu nie jest łatwo przygotować tego typu posiłek. Kluczem do sukcesu jest dobór drogich składników, precyzji i przede wszystkim wolnego czasu. Z pomocą przychodzi firma Aves, w której bogatej ofercie znajdziemy pysznego Kurczaka nadziewanego, składającego się w 56 % z kurczaka z przepyszną skórką i w 44 % doskonałego farszu. Receptura farszu opiera się m.in. na połączeniu w odpowiednich proporcjach mięsa z ud kurczaka, skórki, wątróbki wieprzowej, mięsa drobiowego oraz aromatycznych przypraw. Farsz mięsny został zawinięty w płaty z fileta i skóry z kurczaka, a następnie zamrożony. Warto wspomnieć, iż wszystkie zastosowane surowce spełniają normy i standardy Unii Europejskiej oraz pochodzą od sprawdzonych dostawców, a najlepszej jakości opakowanie (tacki aluminiowe i polietylenowe) zapewnia długi termin przydatności do spożycia.


Potrawa garmażeryjna - Kurczak nadziewany firmy Aves - może być serwowana jako danie główne do ziemniaków, bądź ryżu lub jako zimna przystawka doskonała do chleba. Najlepiej prezentuje się podana z warzywami, a łatwość w porcjowaniu umożliwia eleganckie ułożenie na półmiskach .

Wszystkim polskim konsumentom firma Aves życzy zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia i oczywiście Smacznego!

Kurczak nadziewany firmy Aves
Masa netto: 1100 g
Cena brutto: 21,00 –23,00 zł
Producent: Aves Sp. z o.o.


Firma Aves Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1990 roku to rodzinna firma, z wieloletnim doświadczeniem w przetwórstwie drobiu i produkcji wędlin. W swojej ofercie posiada szeroką gamę wędlin z mięsa drobiowego, a także produktów głębokomrożonych. Potwierdzeniem wysokiej jakości i walorów smakowych produkowanych wyrobów są zdobywane od lat wyróżnienia i nagrody, a także otrzymane certyfikaty, m.in. w 2004 r. certyfikat zgodności systemu jakości z Normą ISO 9001 i systemu HACCP oraz certyfikaty IFS i BRC w 2007r.

Aves Sp. z o.o.
98-220 Zduńska Wola
Gajewniki 16
tel.: +48 (43) 823 37 74
www.aves.com.p


Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości