Niestandardowy Event PR Wielkie Pranie z LG nagrodzony w kategorii Wydarzenie Doskonałe przez magazyn Twój Styl

2012-01-19

„Wielkie Pranie z LG” było punktem kulminacyjnym kampanii PR dla pralek premium LG, których w 2010 roku Ambasadorką została Gosia Baczyńska.

„Koncept wydarzenia PR został zaprojektowany tak, aby w sposób niekonwencjonalny wyróżnić się wśród standardowych pokazów modowych, a jednocześnie zbudować historię, w której marka i produkt odgrywają jedną z głównych ról. W dobie popularności pokazów mody oraz mnogości wydarzeń PR-owych, nie było to łatwe zadanie, ale pozwoliło nam wyzwolić dodatkowe pokłady kreatywności przy angażującej współpracy z projektantem mody” – mówi Ewa Lis, PR Manager w LG Electronics Polska.

Niestandardowy Event PR Wielkie Pranie z LG nagrodzony w kategorii Wydarzenie Doskonałe przez magazyn Twój Styl

Oryginalna formuła pokazu oraz niestandardowy pomysł na wydarzenie zostało docenione przez jury ekspertów z branży modowej, fotograficznej, filmowej. W jego skład weszli: Joanna Bojańczyk, Agnieszka Maciąg, Małgorzata Kożuchowska, Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek, Wojciech Rostowski, Joanna Lorynowicz, Katarzyna Miśkowiec, Maria Szaj i Maciej Brzozowski. Uroczysta gala odbyła się 12 stycznia 2011r. w jednym z najbardziej modowych miejsc stolicy Soho Factory – w miejscu, gdzie odbył się I wspólny pokaz Gosi Baczyńskiej i LG w 2010 r.

„To dla mnie ważne wyróżnienie! Cieszę się ogromnie, tym bardziej, że pokaz „Pre collection 201 - Wielkie Pranie z LG" ma dla mnie szczególne znaczenie! - mówi Gosia Baczyńska. Przede wszystkim dlatego, że był to bardziej spektakl niż typowy pokaz mody. Zmierzenie się z legendą: filmem "tango" Zbigniewa Rybczyńskiego, który stanowił inspirację było wyzwaniem prawie niemożliwym do zrealizowania. Rezultat - zapierał dech w piersi! Spektakl został entuzjastycznie przyjęty przez media i liderów opinii. Jestem szczęśliwa, że w Polsce istnieje przestrzeń dla odważnych i niestandardowych działań. Cieszę się, że podjęcie współpracy z LG okazało się dobrym krokiem, i że dzięki niej powstało to niezwykłe wydarzenie, a taka współpraca otwiera zupełnie nowe pola kreacji” – dodaje projektantka.

„Wielkie Pranie z LG” – kreatywny Event PR
Event „Wielkie pranie z LG” odbył się w połowie listopada 2010r i był punktem kulminacyjnym kampanii PR w formie nietypowego spektaklu modowego. Wychodząc poza utarte ramy zwykłych pokazów, LG oraz Gosia Baczyńska stworzyli inspirowane animowanym filmem „Tango” Zbigniewa Rybczyńskiego, wydarzenie kulturalne z pogranicza mody i teatru. Zarówno kolekcja projektantki jak i formuła widowiska zachwyciły zaproszonych gości. Centralnym punktem inscenizacji była pralka LG BIG In, która odgrywała jedną z głównych ról w wydarzeniu, po czym została podpisana przez gwiazdy show-biznesu i przekazana przez LG na cel charytatywny.

Niestandardowy Event PR Wielkie Pranie z LG nagrodzony w kategorii Wydarzenie Doskonałe przez magazyn Twój Styl

Jeszcze przed głównym pokazem Gosia Baczyńska zachęcała do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Uchwyć Six Motions”. Była to okazja dla początkujących fotografów, zainteresowanych modą, by zmierzyć się z realiami profesjonalnej sesji zdjęciowej. Główną nagrodą była możliwość wykonania zdjęć z przygotowań do pokazu, samej prezentacji kolekcji oraz ekskluzywny wstęp fotografa na backstage.

Pełna informacja o wydarzeniu „Wielkie Pranie z LG” oraz zdjęcia na Biurze Prasowym LG: http://www.lg.com/pl/press-release/article/gosia-baczyska-i-lg-w-rytmie-6-motion.jsp


Informacje o firmie LG Electronics
LG Electronics Inc. jest jednym z głównych światowych producentów oferujących nowatorskie technologie w dziedzinie elektroniki użytkowej, sprzętu AGD oraz urządzeń mobilnych. Firma zatrudnia ponad 93 tys. osób, a liczba jej oddziałów na całym świecie przekracza 120. W 2010 r. obroty firmy osiągnęły 48,2 mld USD. Działalność LG obejmuje cztery podstawowe działy: Home Entertainment - elektronikę użytkową, Mobile Communications - rozwiązania mobilne, Home Appliance - sprzęt AGD oraz Air Conditioning & Energy Solutions - klimatyzację i energetykę. LG jest jednym z największych na świecie producentów płaskich telewizorów, urządzeń mobilnych, klimatyzatorów, pralek i lodówek. Firma podpisała również długoterminową umowę, na mocy której stała się Globalnym Partnerem i Partnerem Technologicznym Formuły 1™. W ramach tej umowy LG nabyło wyłączne tytuły i prawa marketingowe jako oficjalny dostawca urządzeń elektronicznych, telefonów komórkowych i urządzeń do przetwarzania danych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.lg.com oraz www.lge.pl

Źródło: PR LG Electronics Polska

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!