Nieszablonowe aranże – fototapety i obrazy 3D marki Redro.

2014-10-28

Nowo pomalowane wnętrze mieszkania czy biura zawsze korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Jednak po pewnym czasie kolor blednie lub przestaje nam się podobać. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są nowoczesne fototapety i obrazy 3D marki Redro, które optycznie powiększą każde pomieszczenie.

Design dla odważnych

Najczęściej stosowanym zabiegiem, wykorzystywanym przy aranżowaniu nowych wnętrz, jest pokrycie ścian jednobarwną farbą, która stanowić będzie tło dla znajdujących się w nim sprzętów. Niemniej przeciętnie wyglądające otoczenie szybko się nudzi, w związku z czym konieczne jest nieustanne poszukanie nowych, nieszablonowych rozwiązań, które będą odpowiadały naszym estetycznym potrzebom. Idealnym sposobem na wydobycie nowoczesnego oblicza wnętrz jest wykorzystanie fototapet marki Redro, które dzięki przykuwającym wzrok obrazom zamienią każdą przestrzeń w kwintesencję stylu i designu. Ich olbrzymią zaletą jest możliwość aranżacji zarówno pomieszczeń mieszkalnych jak i biurowo-usługowych, takich jak klimatyczne kawiarenki i restauracje, które zyskają nutę oryginalności dzięki udekorowaniu nagich ścian wielkoformatowymi fotografiami.

Efektowny detal w trójwymiarze

W swojej szerokiej ofercie marka Redro oferuje także grafiki, które z pewnością znajdą wielu zwolenników wśród osób kładących większy nacisk na przemyślane i wyraziste akcenty, niż na ekstrawagancki klimat całego pomieszczenia. Obrazy 3D, bo o nich mowa, podkreślą wyjątkowość pomieszczenia, a także pomogą odzwierciedlić gust właściciela. Trójwymiarowy obraz odpowiednio wkomponowany w wystrój wnętrza sprawi, że stosunkowo niewielki element stworzy wielki efekt. Niewątpliwym walorem obrazów 3D marki Redro jest również to, że dzięki nim każde, nawet najmniejsze wnętrze, zostanie optycznie powiększone. Jest to zasługa perspektywy, która sprawia, że przestrzeń staje się bardziej otwarta, a wzory trójwymiarowych obrazów dodają jej niespotykanej głębi, niemożliwej do osiągnięcia poprzez pokrycie ścian jednolitą paletą barw. Odpowiednie wykorzystanie kolorów, cieni i kontrastu powoduje natomiast, że zostajemy poddani złudzeniu optycznemu, które stwarza iluzję wyjścia obrazu poza ściany.

Remont generalny pomieszczenia wiąże się zwykle z ogromem pracy i dużymi kosztami poniesionymi w zmianę wystroju. Alternatywą dla drogich materiałów budowlanych są grafiki z efektem trójwymiarowego obrazu oferowane przez markę Redro. To niestandardowe rozwiązanie aranżacyjne, które nie tylko optycznie powiększy pomieszczenie, ale i podkreśli jego wyjątkowość.

Kolekcja fototapet 3D Redro:

Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku

Przykładowa cena:

Fototapeta 3D białe kostki

Wymiary: 100x100 cm

Cena: 100 zł brutto

Można kupić:

www.redro.pl

Redro to sklep internetowy o szerokim asortymencie fototapet, obrazów, plakatów i naklejek, których zastosowanie wzbogaca aranżację każdego rodzaju wnętrz. Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców, firma oferuje personalizację zamawianych wydruków – dzięki możliwości zaproponowania własnych projektów, klient otrzymuje wyróżniający się i niepowtarzalny produkt. Fototapety Redro, wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu technologii druku lateksowego, powstają z zachowaniem rygorystycznych wymogów ekologicznych, co jest szczególnie dla firmy istotne.
2019-04-12 10:32:15 | Komentarze: 0

McCormick wprowadza na polski rynek kultowy sos FRANK’S RedHot

McCormick, globalny lider na rynku przypraw i produktów smakowych, wprowadza do Polski sos FRANK’S RedHot Original oraz jego ostrzejszą wersję, FRANK’S RedHot Xtra Hot. Ten kultowy amerykański sos ostry składa się z prostych składników i pasuje do każdego rodzaju potraw. Premierze towarzyszy kampania Digital podkreślająca uniwersalność zastosowania produktu, pod hasłem „Ostro wchodzi ze wszystkim”.

Przysmak na wielkanocny stół: Aromatyczna szynka z dodatkiem jałowca z linii „Kurpiowskie Specjały” od ZM Pekpol

Akademickie 5 minut na obiad

Ugotowani. Jak połączyć pracę zdalną z opieką nad dzieckiem

Nowość! Warzywne jest pożywne – linia warzywnych pasztetów „Dziarskie Jarskie” dla wegetarian od marki Pekpol

Soki Victoria Cymes w technologii HPP

Śliwka Nałęczowska sponsorem Róż Gali

Dziś upieczemy ciasto, czyli jak kreatywnie spędzić czas z dzieckiem

Oskoła w kuchni

Przezroczysta Galaretka deserowa Delecta bez żelatyny