Nowa Masa makowa Siesta

2011-10-28

Marka Siesta poszerza swoją ofertę o Masę makową z bogactwem bakalii. Teraz przygotowanie makowca, strucli, pierożków z makiem czy kutii będzie prostsze i zajmie zdecydowanie mniej czasu. To pierwsza masa w portfolio marki. Produkt jest już dostępny w sprzedaży.

Nowa Masa makowa Siesta to gotowy do bezpośredniego spożycia, aromatyczny dodatek do dań, ciast i deserów. Łączy w sobie smak tradycyjnej, domowej masy z łatwością użycia gotowego produktu. Jej receptura została wzbogacona miodem, rodzynkami i kandyzowaną skórką pomarańczową. Dzięki metalowej puszce, przez długi czas zachowuje świeżość, aromat oraz walory smakowe. Umożliwia szybkie przyrządzenie potraw i deserów z makiem.
Przejrzyste opakowanie z żywą grafiką i apetycznym zdjęciem propozycji podania wyróżnia produkt na półce oraz przyciąga uwagę konsumentów. Na odwrocie puszki znajduje się przepis na struclę makową, informacje o produkcie i ciekawostka na jego temat.

Marka Siesta zajmuje czwarte miejsce na rynku bakalii w ujęciu wartościowym (badania MEMRB za okres MJ 2011). Portfolio marki obejmuje bakalie dorodne z natury, m.in. daktyle, rodzynki, śliwki, morele, orzechy, migdały, wiórki kokosowe oraz przekąski bakaliowe o oryginalnych połączeniach smaków (Mieszanka studencka, Mieszanka bakaliowa). Produkty marki wyróżniają nowoczesne opakowania, wyposażone w innowacyjny pasek, ułatwiający powtórne zamykanie.

Producent: Jutrzenka Colian
Produkt: Masa makowa 850 g
Cena: ok. 7, 50 zł

Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości