Nowe przekąski śniadaniowe Britta - Twój Błonnik

2011-11-16

Wraz z końcem października w asortymencie marki Britta pojawiły się trzy nowe pozycje rozszerzające istniejącą już linię wysokobłonnikowych przekąsek śniadaniowych Britta - Twój Błonnik.

Pierwszą z nich jest Twój Błonnik z płatkami pszennymi i truskawkami. To delikatnie chrupiący mix płatków zbożowych o fantazyjnych kształtach, wzbogacony plasterkami suszonych truskawek. Sugerowana porcja produktu (75 g) zawiera aż 61 % błonnika. Drugą propozycją jest Twój Błonnik z płatkami pszennymi, słonecznikiem i suszonymi owocami żurawiny, zawierający 59 % błonnika w porcji. Trzecim produktem w serii jest Twój Błonnik BEZ DODATKU CUKRU, który w porcji zawiera aż 82% błonnika! Wszystkie proponowane nowości charakteryzują się bardzo wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Są doskonałym pomysłem na lekkie, dające prawdziwy zastrzyk porannej energii, zdrowe śniadanie albo smaczną, chrupiącą przekąskę podczas dnia. Polecane do spożycia na trzy sposoby: na zimno z ulubionym jogurtem lub mlecznym napojem, na ciepło z podgrzanym mlekiem albo bez żadnych dodatków. Nowości z linii Twój Błonnik skierowane są głównie do aktywnych, dbających o zdrowie i kondycję kobiet, doceniających wysokojakościowe, szybkie w przygotowaniu i bogate w składniki odżywcze produkty.

Linia Twój Błonnik ubrana została w zupełnie nowe, podkreślające jej lekkość i prozdrowotny charakter opakowania. Wyróżniają produkt na półce, przyciągają wzrok i, co ważne, są wygodne w przechowywaniu. Opakowanie zawiera 225 g produktu a jego sugerowana cena detaliczna to 6,49 PLN

www.britta.pl

Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości