Nowość! Świetlówki z osłonami firmy SPOT Light – styl w energooszczędności

2011-10-07

Firma SPOT Light posiada w swojej ofercie świetlówki energooszczędne wraz z designerskimi osłonami. Elegancka kolekcja 9 modeli to dowód na to, że rozwiązania energooszczędne wcale nie muszą być neutralne estetycznie. Teraz wygląd świetlówek można swobodnie dopasować do nawet najbardziej wyszukanych pod względem kształtów i form, nowoczesnych lamp oraz klasycznych żyrandoli.

Oferta SPOT Light to kolekcja 9 osłon wykonanych z materiału przeźroczystego lub matowego. Ich atutem są różnorodne kształty, od form kulistych, owalnych i w kształcie płomienia świecy, aż po nowoczesne modele stylizowane na minimalistyczne lampki reflektorkowe. Dzięki nim imponujące żyrandole czy modernistyczne kinkiety rozbłysną ekologicznym światłem w nowoczesnej oprawie. Zmiana osłonek na świetlówkach sprawia, że każda lampa może wyglądać inaczej w zależności jaką z nich wybierzemy. Osłony w łatwy sposób instalowane są na świetlówkach energooszczędnych dostępnych w ofercie SPOT Light : E14, E27, GU10 o mocy od 9,11 do 15 W. Ich wysokość waha się od 79 mm do 105 mm, a średnice oscylują wokół wymiarów od 37 mm do 100 mm. Osłonki to produkty wielokrotnego zastosowania, co oznacza, że nałożone na kolejne świetlówki, będą służyły przez długie lata.- Niektórzy klienci mogli mieć sceptyczne nastawienie do nowej technologii oświetlenia energooszczędnego, które wynika z określonej estetyki świetlówki. Teraz dzięki nowoczesnym osłonom możemy otrzymać oczekiwany wygląd tradycyjnej lub eleganckiej żarówki, który będzie idealnie komponował się z kształtem i stylistyką lampy, zastępując klosz czy abażur. Mając na uwadze różnorodne wzornictwo oświetlenia, które posiadamy w swojej ofercie, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek aż 9 wzorów. Jesteśmy przekonani, że dzięki estetycznym i stylowym osłonom jeszcze bardziej wzrośnie chęć stosowania rozwiązań energooszczędnych.” - mówi Christian Ortlieb Właściciel firmy SPOT Light.Świetlówki energooszczędne wraz z osłonami firmy SPOT Light to nowoczesny i ciekawy produkt, umożliwiający jeszcze szersze zastosowanie rozwiązań ekologicznych. Ich używanie pozwoli chronić środowisko naturalne. Natomiast różnorodne kształty doskonale uzupełnią estetykę odmiennych stylów lamp. Produkty te świetnie sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i miejscach użyteczności publicznej jak hotele, restauracje czy budynki sakralne. Oferta zawiera modele: kuliste – przywodzące na myśl tradycyjne duże i mniejsze żarówki, owalne oraz bardziej nowoczesne – niczym reflektorki, pozwalające na zastosowanie osłonki jako ozdoby lampy. Okazałe żyrandole wraz z osłonami np. w kształcie świecy stworzą spójną stylistykę oświetlenia.

Świetlówka wraz z osłoną – cena brutto od 22,00 zł / sztuka
Więcej informacji na stronie : www.spotlight.pl


Informacje o firmie:
Spot Light – producent lamp energooszczędnych – działalność rozpoczął w 1996 roku. W pierwszych latach firma koncentrowała się na produkcji lamp typu spot. Z czasem, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, oferta wzbogacała się o nowe typy lamp oraz inne produkty. Firma bazuje na najnowszych rozwiązaniach technicznych oraz aktualnych trendach, dążąc jednocześnie do zachowania najwyższych standardów jakościowych.

Źródło: Agata Zięba/E.C.H.O. Communications

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!