O kurka! Gorący Kubek Kurkowa z makaronem Knorr

2011-08-04

Polacy są wielkimi miłośnikami kurek. Dlatego marka Knorr poszerzyła swoją ofertę o nowy Gorący Kubek Kurkowa z makaronem Knorr. Teraz smakiem i aromatem kurek będzie można się cieszyć przez cały rok.

Kurki - grzyby o charakterystycznej, żółtej barwie początkowo były przysmakiem goszczącym wyłącznie na stołach arystokracji. Z czasem zaczęły być stosowane w kuchni powszechnie i obecnie są jednymi z najchętniej jadanych grzybów w Polsce. Sezon na kurki trwa od lipca do października. Wtedy wówczas wszyscy amatorzy zbierania bądź spożywania grzybów mają okazję cieszyć się ich smakiem. Teraz jednak kurki mogą gościć na naszych stołach przez cały rok.

Rozgrzewająca zupa kurkowa

W odpowiedzi na oczekiwania wielbicieli nowości oraz miłośników grzybów firma Knorr wprowadziła do oferty Gorący Kubek Kurkowa z makaronem Knorr. Dzięki temu możemy cieszyć się dobrze znanym smakiem kurek zawsze wtedy, kiedy tylko mamy na to ochotę. Wystarczy przyrządzić Gorący Kubek Kurkowa z makaronem Knorr według przepisu znajdującego się na opakowaniu i gotowe. Zupa może stanowić rozgrzewającą przekąskę zarówno podczas przerwy w pracy, jak i na wakacyjnych wyprawach.
Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości