Oferta świąteczna Jutrzenki Colian

2011-10-26

Jutrzenka Colian przygotowała specjalną edycję słodyczy na Boże Narodzenie. W szerokiej i różnorodnej ofercie znalazły się produkty sztandarowych marek firmy - Goplana, Jeżyki, Mella.

Ponad 80% oferty okazjonalnej przygotowanej na Boże Narodzenie to produkty marki Goplana. Pod tym brandem firma proponuje bombonierkę Happy Hours, zawierającą mini praliny koktajlowe oraz cukierki w czekoladzie Mieszanka Teatralna, dostępne w trzech gramaturach - 220g, 260g oraz 720g. Możliwość wyboru kilku smaków bakalii i rodzajów czekolady w jednym opakowaniu dają Bakalie w czekoladzie. Propozycję marki Goplana uzupełniają czekolady w dwóch najpopularniejszych smakach - Czekolada Oryginalna Mleczna oraz Czekolada Klasyczna Gorzka.

Po raz pierwszy w ofercie pojawiły się ciastka Jeżyki Classic w specjalnym kartoniku, w którym każde ciastko jest osobno zapakowane.

Galaretki Mella o smaku czarnej porzeczki, pomarańczowym, cytrynowym, wiśniowym, Rajskie Mleczko o smaku waniliowym i czekoladowym oraz Śliwki w czekoladzie Goplana posiadają na opakowaniach okazjonalne owijki z motywem świątecznym.

Spójna szata graficzna widniejąca na opakowaniach wszystkich produktów, wchodzących w skład edycji słodyczy na Boże Narodzenie, tworzy efekt bloku na półce. Jutrzenka Colian proponuje też oryginalne formy podania produktów - zestawy, torby świąteczne oraz opakowania specjalne. Dla nowoczesnego kanału sprzedaży przygotowano świąteczne kontenery ekspozycyjne.

Producent: Jutrzenka Colian Sp. z o.o.

Produkt: Mieszanka Teatralna 220g; ok. 11 zł.
Bombonierka Happy Hours 174g; ok. 11 zł.
Galaretka Mella 190g; ok. 7zł.
Rajskie Mleczko 380g; ok. 14 zł.
Śliwki Goplana 200g; ok. 14 zł.
Bakalie w czekoladzie 200g; ok. 14 zł.
Czekolada Goplana Oryginalna Mleczna 100g; ok. 4 zł.
Czekolada Goplana Klasyczna Gorzka 90g; ok. 4 zł.
Ciastka Jeżyki 250g; ok. 13 zł.
Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości