Orange, Cappuccino i Truskawka - nowe wafle ryżowe SONKO

2011-07-21

Do oferty wafli ryżowych w czekoladzie marki SONKO dołączyły trzy nowe: w czekoladzie mlecznej o smaku pomarańczy, w czekoladzie mlecznej o smaku cappucino oraz w polewie truskawkowej.

Wafle Orange i Cappuccino marki SONKO to wafle ryżowe wypiekane z pełnych ziaren naturalnego ryżu brązowego i oblane prawdziwą mleczną czekoladą z wyczuwalnym smakiem i zapachem pomarańczy oraz kawy cappuccino. Czekolada korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu i na samopoczucie. Wspomaga działanie organizmu w stresie, gdyż zawiera duże ilości magnezu, potasu i fosforu. Połączenie lekkostrawnego ryżu ze słodką czekoladą to idealna przekąska dla osób dbających o zdrowe odżywianie. Wafle ryżowe są produktem bezglutenowym.

Wafle ryżowe w polewie truskawkowej wypiekane są z całych ziaren naturalnego ryżu brązowego i polane aromatyczną polewą truskawkową. Posiadają liczne minerały i witaminy zawarte w ziarnach ryżu. Oprócz wyjątkowych wartości odżywczych, wafle cechuje niepowtarzalny smak i aromat prawdziwych truskawek, zawartych w polewie. Stanowią idealne połączenie lekkości wafla ryżowego z soczystą, owocową nutką truskawek. Są doskonałą przekąską dla łasuchów oraz dla osób uczulonych na gluten.

W foliowym opakowaniu Wafli ryżowych SONKO znajdują się 4 sztuki wafli.

Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości