Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości

2012-12-20

Płatki 6 Zbóż marki Halina to połączenie sześciu rodzajów zbóż najwyższej jakości, będących skarbnicą wartości odżywczych. Wyjątkowo dobrane składniki zapewniają niepowtarzalny smak produktu oraz dostarczają wielu kulinarnych walorów, które z powodzeniem można wykorzystać w przyrządzaniu zdrowych i smacznych posiłków.

Marka Halina oferuje konsumentom mieszankę Płatki 6 Zbóż, w składzie której znajdują się: płatki owsiane, jęczmienne, pszenne i żytnie, siemię lniane oraz poping z amarantusa. Każdy rodzaj zboża wnosi do kompozycji charakterystyczny smak i składniki odżywcze, umożliwiające przygotowanie zbilansowanego posiłku dla całej rodziny.

Mix sześciu rodzajów zbóż od marki Halina to źródło składników istotnych w prawidłowo skomponowanej diecie. Płatki 6 zbóż są źródłem błonnika pokarmowego, tiaminy, kwasu foliowego, magnezu i żelaza.

Delikatne i chrupiące Płatki 6 zbóż marki Halina sprawdzą się jako pożywne śniadanie w formie owsianki lub dodatek do jogurtu, kefiru czy maślanki. Stanowią świetne uzupełnienie zup i soków owocowych, a nawet… składnik panierek do mięsa. Z powodzeniem można wykorzystać je do przyrządzenia dietetycznych ciast i ciasteczek oraz zagęszczania domowych zup i przecierów. Płatki 6 zbóż urozmaicą smak i konsystencję pieczonego w domu chleba.

Producent: Sawex Foods Sp. z o.o.
Marka: Halina

Źródło: KMC PR

Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

KLUDI sponsorem „Ilustrowanego Elementarza Dizajnu”