"Pasztet „Dary puszczy” z żurawiną – król wielkanocnego śniadania"-nowość firmy Pekpol

2012-03-05

Wielkanoc to jedno z najpiękniejszych świąt w polskiej tradycji. Między innymi dlatego, że obchodzi się je na wiosnę, kiedy wokół wszystko rozkwita i budzi się do życia. Kiedy w niedzielny poranek wielkanocny zasiądziemy z rodziną do świątecznego śniadania, na stole nie może zabraknąć jajek, białego barszczu oraz pysznego pasztetu. Jeśli nie mamy czasu, żeby upiec domowy pasztet według babcinej receptury, z powodzeniem możemy go zastąpić wyśmienitym pasztetem „Dary Puszczy z żurawiną” firmy ZM Pekpol Ostrołęka.

Pasztet to danie z tradycjami. Na początku był zarezerwowany dla królewskich podniebień – jadali go już starożytni rzymscy władcy. Kilkanaście wieków później stał się wielkim przysmakiem francuskich królów, co przysporzyło mu międzynarodowej sławy. Dziś, tym wyśmienitym daniem zajadamy się wszyscy – pasztet gości na naszych stołach zwłaszcza podczas doniosłych rodzinnych uroczystości i świąt. Dlatego nie może go zabraknąć na wielkanocnym stole. Obok białego barszczu, jajek, drożdżowych bab i mazurków, pasztet jest jednym z najpopularniejszych wielkanocnych przysmaków. Doskonałą świąteczną propozycją jest Pasztet „Dary Puszczy” z żurawiną ZM Pekpol Ostrołęka.

Swój niepowtarzalny, wyrazisty smak Pasztet „Dary Puszczy” z żurawiną ZM Pekpol zawdzięcza niezwykle starannie dobieranym składnikom oraz oryginalnej staropolskiej recepturze. – Mięso i podroby, z których wyrabiany jest nasz pasztet, spełniają najwyższe normy jakości. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferowane naszym klientom produkty trafiały w ich oczekiwania – mówi Małgorzata Wódkiewicz z ZM Pekpol Ostrołęka.

O firmie:
Pekpol to producent wysokiej jakości wyrobów mięsnych, będący na polskim rynku od ponad 30 lat (początki działalności sięgają 1974 roku). Zakłady Mięsne prowadzą aktywność zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Firma eksportuje swoje produkty do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Litwa i innych. Gama wyrobów jest bardzo szeroka: wędzonki, kiełbasy cienkie, wędliny podrobowe oraz wyroby blokowe. Sztandarowym produktem firmy są parówki „Paryżanki”, które już dwa razy zdobyły laur konsumenta NAJLEPSZE W POLSCE. Pekpol wciąż poszerza asortyment oraz unowocześnia linie produkcyjne, wprowadzając nowe technologie. Tym samym produkty dostępne są w wielu krajach Unii Europejskiej.


Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości