Pizza Guseppe. Ciasto w którym wszystko gra.

2012-01-23

W lutym rusza nowa, silna kampania dla Pizzy Guseppe, jednego z najnowszych produktów Dr. Oetkera. Tajemnica jej wyjątkowego smaku tkwi w cieście puszystym w środku i chrupiącym na zewnątrz.

Pizza Guseppe Dr. Oetkera to prawdziwa innowacja na rynku pizz mrożonych. Jej receptura gwarantuje uzyskanie doskonałej pizzy, która zachwyca ciastem oraz bogactwem lubianych i pysznych składników. Pizza dostępna jest w 4 wariantach smakowych: z salami, z szynką, z szynką i pieczarkami oraz cztery sery.
Dr. Oetker jest liderem na rynku pizz mrożonych z udziałem wynoszącym już 38%. Tworząc recepturę Pizzy Guseppe skupiliśmy się na oczekiwaniach konsumentów względem pizzy idealnej. Najważniejsze, ale i zarazem najtrudniejsze do osiągnięcia jest smaczne ciasto – jednocześnie chrupiące na zewnątrz, ale delikatnie puszyste w środku. I to ono jest tajemnicą Pizzy Guseppe – mówi Joanna Olender, Senior Product Manager w firmie Dr. Oetker.

Pizza Guseppe to pyszne danie nie tylko na okres karnawału, ale również na inne okazje jak spontaniczne spotkanie z przyjaciółmi, od dawna planowane przyjęcie dla dzieci, czy kolacja w rodzinnym gronie. Wystarczy wyjąć ją z pudełka, usunąć folię i włożyć do nagrzanego piekarnika. Po 15 minutach jest gotowa. Zdążysz przywitać gości i już możesz zaprosić ich do stołu. Pozostaje Ci jedynie dobra zabawa w gronie najbliższych.
Sprzedaż Pizzy Guseppe w 2012 roku będzie intensywnie wspierana reklamą telewizyjną oraz promocją w Internecie, w tym między innymi stroną fan page na Facebooku. Trzydziestosekundowy, bazujący na muzyce spot reklamowy, za którego kreację odpowiada firma Albert Lumberjacker, nadawany będzie w lutym i marcu przez stacje telewizyjne: TVN, Polsat, TVP oraz kanały tematyczne i filmowe. Wszystkie emisje zaplanowane są na czas najwyższej oglądalności. Zakupu mediów dokonała firma Media Direction. Dodatkową aktywnością jest uruchomienie 9 lutego, w Międzynarodowy Dzień Pizzy, fan page Pizzy Guseppe na Facebooku. Użytkownicy portalu społecznościowego będą mogli liczyć na różne zabawy, konkursy, imprezy specjalne i inne niespodzianki. Natomiast w lutym i marcu w hipermarketach w całej Polsce przewidziane są degustacje.

Pizza Guseppe jest dostępna w sprzedaży w cenie ok. 6,90 zł.  • ulubiona

    Gość: andzia-bandzia | 2012-05-29 14:39:50

    teraz to moja ulubiona pizza uwielbiam salami więc zajadam się notorycznie nią za taka cenę to naprawdę świetna pizza

Dodaj komentarz


Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości