Pokój z krainy marzeń – bajkowe fototapety marki Redro

2014-10-15

Pokój dziecka jest wyjątkowym miejscem. To tu najmłodszy mieszkaniec spędza najwięcej czasu na zabawie i nauce. Aranżacji jego pomieszczenia poświęcamy zazwyczaj więcej czasu. Wystrój powinien kojarzyć się dziecku z czymś przyjemnym, przytulnym, ale też zachęcać do poznawania świata i pomagać mu w rozwoju. Oryginalnym i funkcjonalnym rozwiązaniem są fototapety marki Redro zaprojektowane z myślą o najmłodszych.


Kreujemy wyobraźnię

Rodzice wiedzą jak istotną rolę w rozwoju malucha odgrywa codzienne otoczenie. Różne kolory, wzory, faktury – wszystko to pozwala lepiej poznać świat, jego różnorodność, poszerza horyzonty i zachęca do nauki przez zabawę. Dzięki tej świadomości wiele osób odchodzi od utartych schematów, według których pokój dziewczynki powinien być różowy, a chłopca niebieski. Poszukujemy ciekawych rozwiązań, które z jednej strony będą odpowiadały potrzebom naszej latorośli, z drugiej zaś – pozwolą na szybką i bezproblemową zmianę, gdy się znudzą lub z nich po prostu wyrośnie. Do takich zadań doskonale nadają się dostępne w wielu zróżnicowanych wariantach, a przy tym niezwykle szybkie w montażu fototapety.

Kolorowy wachlarz możliwości

Marka Redro wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, którzy poszukują oryginalnego wzornictwa do pokoju dla swoich pociech. W szerokiej ofercie producenta znajdziemy ponad 200 propozycji przygotowanych z myślą
o wyjątkowych pokojach dziecięcych. Ich różnorodność odpowiada zróżnicowanym gustom najmłodszych. Od nowoczesnych i prostych szkiców niczym z dziecięcych zeszytów, przez delikatne pastele, po żywe, tęczowe mini-arcydzieła. Fototapety Redro to zarówno postacie z bajek, urocze zwierzątka, które aż chce się pogłaskać, pluszaki rodem ze sklepu z zabawkami czy kolaże wykonane z wielobarwnych, dziecięcych motywów. Chłopców zapewne zaciekawią intrygujące samochodziki, rakiety, samoloty, pirackie statki czy piłki w różnych wariantach. Dziewczynki natomiast poczują się jak w bajce pośród księżniczek, kolorowych kwiatów, jednorożców czy motylków. Wśród takiej oferty trudnością może okazać się jedynie dokonanie wyboru. Na szczęście przyklejenie fototapety zajmuje tylko chwilę i każdy może zrobić to samemu. Dzięki temu możliwa jest zupełna metamorfoza pokoju dziecka tak często, jak tylko przyjdzie nam na to ochota. Fototapety Redro to nie tylko bogactwo wzorów, ale przede wszystkim bezpieczeństwo – są one całkowicie nietoksyczne. Ich niezaprzeczalną zaletą jest również wysoka trwałość, uzyskiwana dzięki nowoczesnej technologii druku na najlepszej jakości materiałach. Godną polecenia propozycją są fototapety lateksowe Premium o gładkiej powierzchni nadającej realistyczny, wręcz fotograficzny efekt. Mocny materiał został dodatkowo powleczony warstwą winylu, która chroni nadruk przed ewentualnymi zarysowaniami, o które nietrudno
w pokoju dziecka.

Otoczenie ma znaczący wpływ na rozwój dziecka. Różnorodne kolory, wzory i płynące z nich historie kreują wyobraźnię malucha, pomagają poznawać świat, wpływają na jego nastrój. Fototapety marki Redro, zaprojektowane z myślą o najmłodszych, to świetna alternatywa dla zwyczajnych, nudnych, jednokolorowych ścian.

Kolekcja fototapet Redro do pokoju dziecięcego:
Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku
Przykładowa cena:
Fototapeta lateksowa Premium – Jednorożec
Wymiary: 100x100 cm
Cena: 106,00 zł brutto

Można kupić:
www.redro.pl
2019-04-12 10:32:15 | Komentarze: 0

McCormick wprowadza na polski rynek kultowy sos FRANK’S RedHot

McCormick, globalny lider na rynku przypraw i produktów smakowych, wprowadza do Polski sos FRANK’S RedHot Original oraz jego ostrzejszą wersję, FRANK’S RedHot Xtra Hot. Ten kultowy amerykański sos ostry składa się z prostych składników i pasuje do każdego rodzaju potraw. Premierze towarzyszy kampania Digital podkreślająca uniwersalność zastosowania produktu, pod hasłem „Ostro wchodzi ze wszystkim”.

Przysmak na wielkanocny stół: Aromatyczna szynka z dodatkiem jałowca z linii „Kurpiowskie Specjały” od ZM Pekpol

Akademickie 5 minut na obiad

Ugotowani. Jak połączyć pracę zdalną z opieką nad dzieckiem

Nowość! Warzywne jest pożywne – linia warzywnych pasztetów „Dziarskie Jarskie” dla wegetarian od marki Pekpol

Soki Victoria Cymes w technologii HPP

Śliwka Nałęczowska sponsorem Róż Gali

Dziś upieczemy ciasto, czyli jak kreatywnie spędzić czas z dzieckiem

Oskoła w kuchni

Przezroczysta Galaretka deserowa Delecta bez żelatyny