Ponadczasowa elegancja Salsa New

2011-06-14

Zaprojektowany przez polskiego projektanta na wyłączność firmy Deante nowy zlewozmywak Salsa New to klasyka w najlepszym wydaniu. Wysoka jakość, wysmakowane wzornictwo oraz atrakcyjna cena mają szansę przyciągnąć uwagę miłośników ponadczasowych rozwiązań w kuchni.

Raz, a dobrze
Urządzanie kuchni to przeważnie decyzja na wiele lat. Kiedy moda przemija, stylowa elegancja pozostaje w cenie. Dzięki klasycznej formie, wpuszczany w blat zlewozmywak Salsa New od firmy Deante, stanowi doskonałe uzupełnienie urządzonej tej w tradycyjnym stylu, ja k i nowoczesnej kuchni. Zamknięte w prostokątnej oprawie komory dostępne są w dwóch wariantach wykończenia: gładkiej w dotyku stali szlachetnej lub pokrytej wyraźną strukturą, przypominającą len stali dekor. Ergonomiczny kształt oraz zaokrąglone brzegi zapewniają duży komfort użytkowania i ułatwiają utrzymanie czystości. Nowość Deante wyposażona została w stalowe sitko, które zabezpiecza odpływ przed zapchaniem i jest łatwe w czyszczeniu. Najwyższej jakości materiały gwarantują trwałość i niezmienne piękno zlewozmywaka przez cały okres użytkowania.

Moc możliwości
Zlewozmywak Salsa New, w zależności od potrzeb i upodobań użytkowników, dostępny jest w pięciu wersjach różniących się liczbą oraz rozmiarem komór i ociekacza. Dzięki temu odnajdzie się zarówno w tych kuchniach, gdzie mycie naczyń jest częstą czynnością, jak i małych pomieszczeniach wyposażonych w zmywarkę. W celu ułatwienia codziennej pracy i utrzymania porządku wokół zlewozmywaka istnieje możliwość zamontowania drewnianej deski do krojenia dopasowanej do kształtu Salsa New.
Zlewozmywak został zaprojektowany przez znanego polskiego projektanta Marcina Jędrzaka na wyłączność firmy Deante. Więcej informacji na temat Salsa New można uzyskać na stronie internetowej www.deante.pl.

Zlewozmywak 1,5 komorowy z ociekaczem Salsa New
Cena brutto: 489 zł
Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości