Produkty marki Roleski wyróżnione w konkursie „Złoty Paragon 2012”!

2012-06-04

Dwa produkty marki Roleski: Musztarda Stołowa i Sos Tatarski zostały wyróżnione w kolejnej edycji prestiżowego konkursu "Złoty Paragon 2012 - Nagroda Kupców Polskich".

Konkurs "Złoty Paragon", którego pomysłodawcą i organizatorem jest miesięcznik branżowy "Hurt&Detal" to konkurs, w którym czytelnicy gazety, w większości właściciele sklepów spożywczych i drogeryjnych, wybierają produkty i usługi wywierające szczególny wpływ na rozwój handlu detalicznego w Polsce.

Do tegorocznej edycji zgłoszono ponad 350 produktów w 55 kategoriach. Dodatkowo o nagrodę mogły się ubiegać firmy, oferujące najlepsze - w opinii Kupców - usługi dla detalu. Konkurs przebiegał pod nadzorem instytutu badawczego TNS Polska a w badanie przeprowadzono na podstawie wyników 651 prawidłowo wypełnionych ankiet, pochodzących ze wszystkich formatów sklepów z całego kraju.

Podczas finałowej gali, która odbyła się 24 maja w Teatrze Kamienica w Warszawie, wręczono statuetki i wyróżnienia 150 najpopularniejszym i najlepiej rotującym na rynku produktom - wśród nich znalazły się też produkty pod marką Roleski. Musztarda Stołowa Firmy Roleski otrzymała wyróżnienie w kategorii "Majonezy, ketchupy, musztardy", natomiast w grupie sosów mokrych do zaszczytnego grona najlepszych produktów FMCG trafił Sos Tatarski.

Warto dodać, że tegoroczna nagroda nie jest pierwszą dla Firmy Roleski. W roku ubiegłym w tym samym konkursie 1. miejsce i statuetkę Złotego Paragonu zdobyła Musztarda Sarepska ze Zbylitowskiej Góry.

Źródło: Monika Marszycka