Smak i zdrowie płynące z darów natury - Misiole firmy OBST

2012-01-23

MISIOLE firmy OBST pozwalają szybko i bez wysiłku przygotować smakowity posiłek, a jednocześnie wzbogacić codzienną dietę w cenne dla zdrowia i dobrego samopoczucia składniki odżywcze. Do wyboru są dwa ich rodzaje: MISIOLE pierścionki wielozbożowe z miodem oraz MISIOLE ziarna pszenicy z miodem.

Tworząc codzienny jadłospis warto zwrócić uwagę, by znalazły się w nim produkty oparte na naturalnych komponentach – takie bowiem przynoszą organizmowi szczególną korzyść, dostarczając istotnych składników odżywczych. Jedną z najbardziej wartościowych i niepowtarzalnych substancji, jakich dostarcza nam natura, jest miód. Ceniony był już od tysiącleci, nie tylko ze względu na doskonały smak, ale też wzmacniające i uodporniające właściwości. Połączony ze zbożami i nabiałem, stanowi dla organizmu źródło energii oraz ważnych dla zdrowia i dobrej kondycji substancji.

MISIOLE firmy OBST łączą w sobie wszystkie zalety wykorzystywanych w ich produkcji naturalnych składników: miodu oraz zbóż. Podane z dodatkiem mleka, jogurtu czy kefiru stanowią pełnowartościowy posiłek, który pomoże zdrowo rozpocząć każdy dzień. Dodatkowym ich walorem jest wyśmienity smak, który z pewnością przypadnie do gustu dzieciom i nastolatkom.

MISIOLE to doskonały pomysł na zdrowe i smakowite śniadanie, przyrządzone bez zbędnego trudu i czasochłonnych przygotowań – co szczególnie istotne w porannym zabieganiu.

MISIOLE firmy OBST dostępne są w sklepach spożywczych oraz super- i hipermarketach na terenie kraju.

Ceny:
Misiole pierścionki wielozbożowe z miodem – 3,39 zł (op. 250 g)
Misiole ziarna pszenicy z miodem – 3,59 zł (op. 200 g)  • Misiole OBST

    Gość: Tosia | 2012-01-24 18:54:30

    To fantastyczne miodowe płatki. Znakomicie komponują się zarówno z mlekiem jaki i jogurtem. Można też śmiało podjadać je "na sucho". Jak najbardziej godne polecenia!

Dodaj komentarz


Nowości

2013-07-31 15:49:47 | Komentarze: 0

Jedno urządzenie – wiele zalet!

Podgrzewacze wody z pompą ciepła w ostatnich latach podbijają serca Polaków. Dlatego, jeżeli inwestor zastanawia się nad nowoczesnym, ekologicznym, a przede wszystkim opłacalnym rozwiązaniem, podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze – woda z gamy NUOS spełni te oczekiwania w 100%.

Szlachetne zdrowie - Nowość: otręby owsiane i siemię lniane EMIX

Musztarda w trzech odsłonach – nowa linia produktów marki Tarsmak!

Czarny bez - nowy smak Nalewki Babuni

Zakładanie trawnika – planowanie krok po kroku

Golonka pieczona ZM Pekpol – nowe proste i szybkie danie

Oryginalne kremy owocowe

ANDROPOL. Jeszcze doskonalsze wzory dzięki inwestycjom.

Nowe oblicze TX-ów

Płatki 6 Zbóż marki Halina – mix zbożowej doskonałości