Superprodukt Świata Kobiety

2012-02-03

31 stycznia w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia statuetek w piątej edycji konkursu „Superprodukt Świata Kobiety”. Wśród wyróżnionych produktów znalazł się Electrolux PowerMix Silent Blender, który otrzymał nagrodę w kategorii „Drobny sprzęt do domu”.

„Pięć lat temu kiedy tworzyliśmy ideę konkursu „Superprodukt Świata Kobiety”, chcieliśmy przede wszystkim ułatwić kobietom dokonywanie najlepszego wyboru podczas codziennych zakupów. Jesteśmy bardzo dumni, że nam się to udało.” – deklaruje redakcja magazynu Świat Kobiety, który jest jednym z wiodących na rynku miesięczników poradnikowych.

Jury w składzie: prof. Wojciech Drygas, kardiolog, dr n. med. Anna Lewitt, Joanna Chatizow, kosmetolog, Katarzyna Zielińska i Grażyna Wolszczak, aktorki oraz Izabela Zaleska i Wanda Biernacka-Conrad z wydawnictwa Bauer, wśród ponad 400 zgłoszonych produktów, wybrało najlepsze w poszczególnych kategoriach. Laureaci otrzymali statuetki Superprodukt Świata Kobiety i możliwość posługiwania się przyznanym im tytułem. W kategorii „Drobny sprzęt do domu” zwyciężył Electrolux PowerMix Silent Blender.

Electrolux PowerMix Silent Blender
Electrolux PowerMix Silent Blender

Blender PowerMix Silent rzeczywiście wyróżnia się wśród innych urządzeń. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest solidny i przyjemny w obsłudze. Nowoczesny, atrakcyjny wygląd zachęca do przechowywania go wygodnie pod ręką. Ale znacznie ważniejsza jest jego skuteczność i przede wszystkim niespotykana cichość pracy. Na skuteczność wpływają wysokiej jakości noże i lekko trójkątny, szklany dzbanek, który sprawia, że wszystkie miksowane składniki sprawnie trafiają „pod nóż”, gdzie są dokładnie rozdrabniane. Cichość to zasługa wyjątkowego systemu redukcji hałasu. Dźwięk wydawany przez urządzenie jest delikatny, a przez to znacznie mniej uciążliwy dla otoczenia. Wreszcie podczas miksowania można swobodnie rozmawiać i nie trzeba przerywać słuchania radia czy oglądania telewizji.

W imieniu firmy Electrolux statuetkę Superprodukt Świata Kobiety dla blendera PowerMix odebrał Dyrektor Generalny Electrolux Poland, Adam Cich.

Superprodukt Świata Kobiety
Superprodukt Świata Kobiety

Źródło: http://newsroom.electrolux.com

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!