Swipex – domowy pomocnik w walce z plamami

2010-11-16

Doprowadzenia mieszkania lub domu do stanu sprzed remontu nie zawsze jest proste. Plamy z kleju, farb, pozostałości pianek, środków uszczelniających potrafią dodatkowo uprzykrzyć sprzątanie. By skutecznie poradzić sobie z takimi utrudnieniami stworzono specjalne ściereczki czyszczące Swipex marki Soudal.

Nawet jeśli uważasz, że prace remontowe i drobne naprawy to domena mężczyzn, trudno uniknąć poremontowych porządków przywracających mieszkaniu odpowiedni wygląd. Niezależnie od dokładności ekipy remontującej drobnych zabrudzeń zwykle nie udaje się całkowicie wyeliminować. Zmywania plam przy pomocy rozpuszczalników może uszkodzić czyszczone powierzchnie, dodatkowo narażając nas na podrażnienia skóry. Konieczność długotrwałego wietrzenia pomieszczenia, gdy letnie upały już za nami i „ciepło” myślimy o rozpoczęciu sezonu grzewczego również nie napawa optymizmem. Dlatego warto mieć „pomocnika”, który pomoże przywrócić porządek po remoncie będąc doskonałą alternatywą dla benzyny i innych agresywnych rozpuszczalników. Ściereczki Swipex dzięki mieszaninie łagodnych rozpuszczalników, substancji powierzchniowo czynnych oraz środków ochrony skóry doskonale czyszczą zabrudzone powierzchnie, a jednocześnie są delikatne i bezpieczne dla skóry rąk. Z ich pomocą bez problemu poradzimy sobie ze świeżymi plamami z farb, pozostałościami pianek lub silikonów, usuniemy zabrudzenia z narzędzi, podłóg oraz mebli. Użyteczność ściereczek docenimy nie tylko w trakcie remontu, Swipex sprawdzi się także w codziennych domowych porządkach – przy usuwaniu plam ze smaru, oleju, czy też innych tłuszczy. Dzięki wygodnemu i szczelnemu opakowaniu nie wysychają i nie tracą swoich właściwości czyszczących przez cały okres użytkowania. Nieszkodliwy dla środowiska skład gwarantuje bezpieczne usuwanie zużytych ściereczek wraz z codziennymi odpadkami.
Ściereczki Swipex dostępne są w dwóch opakowaniach:
- opakowanie 80 sztuk - cena ok.35 złotych
- opakowanie 20 sztuk - cena ok.18 złotych

Więcej informacji na www.soudal.pl

Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działa od ponad 40 lat, jest obecny w 100 krajach na 6 kontynentach. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2000

Źródło: Soudal Sp. z o.o.