Szersze spojrzenie na kącik do pracy – nowa tkanina Tajemniczy Ogród od Haft

2014-10-30

Dekorując gabinet, biuro lub miejsce w domu, gdzie pracujemy, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na odpowiedni dobór dodatków. W takim pomieszczeniu musimy unikać nadmiaru drobiazgów, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę. Do aranżacji znakomicie nadaje się tkanina z serii Tajemniczy Ogród, która przy zachowaniu swojej delikatnej estetyki, dodaje wnętrzu elegancji.

Nowa tkanina dekoracyjna marki Haft to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których chcemy osiągnąć spokój i skupienie. Połączenie jasnej barwy z subtelnym motywem roślinnym wprowadza ład i harmonię, które ułatwiają pracę. Kwiaty to wzór nie tylko dla romantyków – nawet typowo męskiemu wnętrzu nadadzą wyjątkowego charakteru.

W duecie z klasyką

Tkanina z serii Tajemniczy Ogród od HAFT znakomicie komponuje się
z intensywnymi kolorami ścian, np. fioletem i tradycyjnymi, drewnianymi meblami. Zastosowanie stonowanych wzorów sprawia, że tkanina pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych, eleganckich wnętrz. Specjalne wykończenie gwarantuje natomiast, że będzie dobrze układać się w oknie, a barwy pozostaną intensywne przez długi czas.

Informacje dodatkowe:
Tkanina Tajemniczy Ogród, 12839/ePB/160

Skład:
44% bawełna, 56% poliester
Cena: 41,90 zł/m
Producent: Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A.
www.haft.com.pl

Źródło: Sfera Group