Ustronianka charytatywna

2011-10-24

Firma Ustronianka wprowadziła wodę funkcjonalną, która realizuje cel charytatywny. Każda sprzedana butelka „Ustronianki z Jodem” o pojemności 0,45 l., pomoże w przeprowadzaniu remontu Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Dobro może być wszędzie tam, gdzie pojawią się: chęci i wyobraźnia…

Nowy produkt wyróżnia nie tylko piękna etykieta. Ustronianka z Jodem, oferowana w pojemności 0,45 l., to połączenie cennego składnika prozdrowotnego (jodu), z … „pierwiastkiem dobra”. Środki, jakie z pomocą Ustronianki z Jodem uda się zebrać, zostaną przekazane na modernizację Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka.

Cieszę się, że jest woda, która wspiera remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. To forma pomocy, którą bez trudu można wpisać w codzienność. To fantastyczne! Wystarczy tylko chcieć, by pomóc w przeprowadzeniu remontu kliniki - przecież każdego dnia kupujemy wodę mineralną – mówi Magdalena Różczka, ambasadorka akcji charytatywnej (szczegóły na stronie: kolysanki.com.pl).


Woda, która powstała w ramach tej kampanii społecznej, to także wygodny sposób dbania o swoje zdrowie. Dostarcza ona 45 procent dziennego zapotrzebowania na jod (pierwiastka tego brakuje na 90 procentach powierzchni Polski!). Jak podkreśla Profesor Zbigniew Szybiński, Przewodniczący Polskiej Komisji ds. Kontroli Zaburzeń z Niedoboru Jodu: Jod jest jednym z najważniejszych czynników wspomagających rozwój mózgu. Istnieją dowody naukowe, że dzieci, których matki przyjmowały w czasie ciąży jod, mają wyższy iloraz inteligencji i szybciej się rozwijają. Ten pierwiastek jest też niezbędny do prawidłowej pracy tarczycy i warunkuje prawidłową gospodarkę hormonalną całego organizmu – zwraca uwagę ekspert.

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!