Zabierz ze sobą Crispy Natural w każdą majową podróż

2012-04-27

Czekaliśmy na to długo, przed nami długi majowy weekend, czyli tradycyjny początek wypoczynku na świeżym powietrzu. To także czas na bardziej aktywne zajęcia, wycieczki piesze i rowerowe. Więc musimy pamiętać o tym, że nasz organizm będzie potrzebował więcej energii. Pamiętamy o odpowiednim ubraniu, ale równie ważny jest prowiant, najlepiej taki, który można wrzucić do plecaka. Dobrym pomysłem jest paczka przekąsek owocowych i warzywnych Crispy Natural.

Podręczne opakowanie Crispy Natural waży 12 lub 20 g. To jedna porcja warzyw lub owoców, gotowa do schrupania, lekka, smaczna i pożywna. Wyprodukowana z polskich owoców i warzyw według nowatorskiej technologii suszenia MIRVAC, nie jest poddawana procesom smażenia i pieczenia. Dzięki temu Crispy Natural oraz Chrupsy są naturalnym źródłem błonnika i składników odżywczych i są rekomendowane zarówno dorosłym jak i dzieciom powyżej 3. roku życia. Nie zawierają glutenu, więc mogą być spożywane przez alergików pokarmowych.Podczas wiosennego obcowania z przyrodą nabieramy ochoty na naturalne pożywienie, kiedy więc zgłodniejemy na wyciecze, możemy sięgnąć po paczkę przekąsek, nawet podczas spaceru. Kiedy zrobimy sobie dłuższą przerwę i będziemy chcieli zjeść większy posiłek, do Crispy Natural wystarczy dodać jogurt. Przekąski nadają się także do lekkich sałatek, doskonale urozmaicając ich smak. Można je dodać także do płatków śniadaniowych i musli. Do wyboru mamy kilka kompozycji, zarówno owoców i warzyw. Każdy znajdzie coś dla siebie, a po dawce naturalnej energii może dalej ruszać w drogę.

Cripsy Natural zachowują walory świeżych owoców i warzyw. W jednej paczce chrupiących przekąsek jabłek z cynamonem znajdziemy odpowiednik dwóch jabłek. Paczka buraków i pomidorów została wyprodukowana aż z trzech warzyw. To oznacza, że zajadając się Cripsami w przyjemny sposób zaspokajamy 1 z 5 porcji dziennego zapotrzebowania organizmu na składniki zawarte w owocach i warzywach.


Wysoką jakość produktów potwierdziły badania przeprowadzone przez Katedrę Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności Akademii Rolniczej w Poznaniu, które wykazały, że technologia suszenia MIRVAC nie niszczy cennych składników odżywczych zawartych w świeżych owocach
i warzywach.

Crispy Natural to zestaw 7 produktów:
- chrupiące plasterki jabłka
- chrupiące plasterki jabłka z cynamonem
- chrupiące kostki jabłka
- chrupiące plasterki truskawki
- chrupiące plasterki pomidora z bazylią i oregano
- chrupiące plasterki buraka o smaku winegret
- chrupiące plasterki marchwi z papryką
oraz
Chrupsy –3 produkty opracowane specjalnie dla dzieci:
- chrupiące plasterki jabłka o smaku banana
- chrupiące plasterki jabłka o smaku truskawki
- chrupiące plasterki marchwi z cynamonem i kardamonem

Źródło: anna kowal  • ...

    Gość: cykopkaaa | 2012-05-08 21:35:45

    miałam na majówce do autokaru taka wlasnie paczke ale truskawki:P

  • mniam

    Gość: Hynka | 2012-05-08 21:32:05

    Jak najbardziej jest to produkt, ktory warto miec przy sobie podczas takich rodzinnych wypadow

Dodaj komentarz


Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!