Zmywanie w trapezie

2013-02-08

Trapezowe zlewy to agenci do zadań specjalnych – wpasują się tam, gdzie klasyczny produkt nie ma szans. I jeszcze ciekawie wyglądają.Czy projekt kuchni musi być budowany wokół stanowiska do zmywania? Nie! Pomysły współczesnych designerów uczą łamania stereotypów i pozawalają puścić wodze wyobraźni. Kuchnie coraz częściej stają się stałym elementem salonów. Imprezy to wspólne gotowanie w otoczeniu znajomych. Nowe zasady zobowiązują – kuchnia lub kuchnio - salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu. Warto więc zaaranżować je ciekawie i z pomysłem, trudno natomiast zrezygnować z tak niezbędnego w kuchni sprzętu jak zlewozmywak.

Zlewy w kształcie trapezu to doskonałe rozwiązanie do umieszczenia np. w narożniku zabudowy – miejscu, gdzie klasyczny zlewozmywak nie ma szans. W portfolio polskiego producenta zlewów i umywalek – Marmorinu - propozycji na trapezowe zmywanie jest kilka. Wersji kolorystycznych – również, dlatego idealne dopasowanie do projektu i koncepcji kuchni to nie problem. Wykonane z magranitu® zlewy są ciepłe w dotyku. Ich niemal pozbawiona porów powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i nie wymaga stosowania praktycznie żadnej chemii. Produkty wykonane z nowoczesnego tworzywa są też nieporównywalnie lżejsze od swoich granitowych pierwowzorów. Dzięki temu obawy o nadmierne obciążenie kuchennych szafek, skutkujące ich wypaczaniem, możemy spokojnie odłożyć do lamusa. Model Duro to ważący zaledwie 11 kg zlewozmywak nablatowy. Dedykowany dla osób, którym zależy na dużej pojedynczej komorze gwarantującej komfort i swobodę zmywania. Klasyczny i stonowany projekt harmonijnie wkomponowuje się w zabudowę kuchenną. Z kolei model Cire 1,5 komory trapez oferuje małą komorę, która umożliwia przechowywanie drobnych naczyń lub sztućców. Wyprofilowany ociekacz doskonale wpasuje się w narożnikowe gabaryty. Inny model - Torro to propozycja dla zwolenników mocniejszego designu kuchennego. Nowoczesna i wyrazista bryła oferuje wygodną komorę do zmywania i optymalnie dopasowaną przestrzeń zapasową.

O dodatkowe higieniczne właściwości produktów troszczy się powłoka Bio Cote®. Pionierska technologia srebra dodatkowo hamuje wzrost bakterii, grzybów i pleśni gwarantując, że zlew będzie nie tylko dobrze wkomponowanym, ale też najczystszym miejscem w całej kuchni.

Producent: Marmorin
Tworzywo: magranit® material
Projektanci: Marmorin Design Studio
Cena katalogowa brutto:

Cire trapez: 1 090 zł
Duro 1 komora z ociekaczem: 990 zł
Torro 1,5 komory: 1090 zł
Źródło: Dominika Fedyk - Wolanin

Aktualności

2013-12-18 14:50:05 | Komentarze: 0

Krówka i Piernik kujawski Delecta

W świątecznej ofercie Delecty każdy znajdzie coś dla siebie – Piernik kujawski zachwyci zwolenników klasyki, a Krówka z przepisem na urocze ciasteczka pobudzi wyobraźnię amatorów nowoczesnych wypieków.

Leczymy dziecko bez antybiotyków

Gluten w diecie niemowlaka

Rodzinny obiad w trzech krokach

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka otyłości u dzieci

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Studiuj z pasją

Rozwijamy odruchy malucha podczas zabawy

Chcesz być zdrowy, jedz kaszę

Ostatnie dni promocji Ginu Lubuskiego!