Wyniki wyszukiwania dla frazy: sękacz

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2011-03-30 | Komentarze: 0

  Sękacz – król wszystkich ciast

  Sękacz jest niezwykle oryginalnym, słowiańskim ciastem, które wypiekane jest wyłącznie z naturalnych składników oraz zgodnie z wielowiekową tradycją. Wyjątkowy smak zawdzięcza unikalnej recepturze i mistrzowskiemu wykonaniu - w każdą warstwę sękacza wkładana jest nie tylko cierpliwość, ale i serce. Sękacz Dan Cake, odpowiednio pokrojony i ułożony na tacy, stanowi prawdziwą atrakcję na stole i idealną porcję słodyczy dla każdego smakosza.

 • 2011-03-29 | Komentarze: 1

  Startują Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2011

  Wszechstronna oferta polskich i zagranicznych wycieczek oraz pobytów turystycznych na sezon wiosenno-letni, liczne koncerty, występy artystyczne na scenie, gry i zabawy, a także konkursy z cennymi nagrodami czekają na zwiedzających XVI Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2011, które odbędą się 1-3 kwietnia w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Przez trzy dni ponad 400 wystawców z 18 krajów zaprezentuje aktualne propozycje wyjazdów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, SPA czy uzdrowisk. Zwiedzający będą mogli również poznać bogactwo atrakcji turystycznych z różnych regionów kraju i świata oraz znaleźć pomysły na weekendowy wypoczynek. Wstęp na targi jest bezpłatny.

 • 2011-03-25 | Komentarze: 0

  Konkursy, nagrody i niespodzianki na Targach LATO 2011

  Atrakcyjne wycieczki, rejs statkiem, pobyty w hotelach, szkolenia z jazdy terenowej 4x4, bony turystyczne czy zaproszenia do teatrów będą mogli wygrać zwiedzający XVI Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2011. Przez trzy dni liczne konkursy z cennymi nagrodami organizowane będą zarówno na scenie targów jak i stoiskach wystawców. Prezenty czekają również na dzieci, które zdadzą egzamin na kartę rowerową w specjalnie przygotowanym miasteczku rowerowym. Targi LATO 2011 odbędą się w dniach 1-3 kwietnia w warszawskim Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Strona 1 z 1
 1